«Аякс» — «Уніон» — 0:0. Ліга Європи

2023-02-16 21:45 16 лютого відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися «Аякс» (Амстердам) і «Уніон» (Берлін). ... «Аякс» — «Уніон» — 0:0. Ліга Європи

16 лютого відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися «Аякс» (Амстердам) і «Уніон» (Берлін).

«Аякс» — «Унион» — 0:0. Лига Европы«Аякс» — «Унион» — 0:0. Лига Европы

Ліга Європи

«Аякс» (Амстердам) — «Уніон» (Берлін) — 0:0 (0:0)

Предупредження: Хедіра (57), Д. Доехі (85)

Захопливий матч між «Аяксом» і берлінським «Уніоном» у рамках Ліги Європи УЄФА, що відбувся на стадіоні «Йоган Кройф Арена», завершився безгольовою нічиєю. Володарі Кубка мали достатню кількість моментів у першому таймі, але якість їхнього завершення підвела їх, і вони не змогли переломити хід матчу. У перші 45 хвилин «Уніон Берлін» безуспішно закидав довгі м’ячі до штрафного майданчика «Аякса», і лише за п’ять хвилин після початку другого тайму вони немов прокинулися. Олівер Вейндаль і Брейн Броббі були замінені «Аяксом» на 46-й хвилині, а незабаром після цього, на 57-й хвилині, «Уніон Берлін» отримав першу жовту картку в матчі.

На 65-й хвилині «Уніон Берлін» думав, що повів у рахунку, коли півзахисник Маріус Торсбі пробив повз воротаря «Аякса», але суддя зарахував гандбол. На 70-й хвилині «Уніон Берлін» провів другу заміну: Крістіан Беренс вийшов замість Жана-Філіпа Сібатшеу. «Аякс» послідував цьому прикладу через 5 хвилин, замінивши Стівена Бергвайна на Донні ван де Біка. До цього моменту «Уніон Берлін» повністю перейшов у гру і отримав ще одну жовту картку на 85-й хвилині. Обидві команди провели останні заміни на 90-й хвилині: Жан Марі Руссільон замінив Ніко Гіссельманна у складі «Уніон Берлін», а Деві Клаассен вийшов замість Стівена Бергвайна у складі «Аякса». Матч закінчився без голу після 90 хвилин захопливого футболу, який продемонстрував бойовий дух і рішучість обох команд.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Уніон» — «Аякс», «Уніон» — «Аякс».