«Ювентус» — «Нант» — 1:1. Ліга Європи

2023-02-17 00:01 16 лютого відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися «Ювентус» (Турин) і «Нант» (Франція). ... «Ювентус» — «Нант» — 1:1. Ліга Європи

16 лютого відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися «Ювентус» (Турин) і «Нант» (Франція).

«Ювентус» — «Нант» — 1:1. Лига Европы«Ювентус» — «Нант» — 1:1. Лига Европы

Ліга Європи

«Ювентус» (Турин) — «Нант» (Франція) — 1:1 (1:0)
Голи: Влахович (13) — Л. Блас (60)

Попередження: Жан-Шарль Кастеллетто (45+1), К’єза (54), Мостафа Мохамед (57), Даніло (75), Себастьян Корчіа (90)

Матч Ліги Європи УЄФА між «Ювентусом» і «Нантом» на стадіоні «Альянс» завершився внічию 1:1. «Ювентус» вийшов уперед на 13-й хвилині завдяки голу Д. Влаховича. За кілька хвилин до перерви гравець «Нанта» Ж. Кастеллетто отримав жовту картку. Одразу після перерви Ф. К’єза з «Ювентуса» також отримав жовту картку. Одразу після години гри рахунок зрівнявся завдяки голу Л. Бласа з «Нанта». Незабаром після цього «Ювентус» здійснив дві заміни: Н. Фаджіолі і Л. Паредес замінили Ф. Костича і М. Локателлі відповідно.

Кілька хвилин по тому відбулися ще дві заміни: М. Де Скільо і А. Ді Марія замінили Х. Куадрадо і М. Соула. На 75-й хвилині Даніло отримав жовту картку за «Ювентус». Потім «Нант» здійснив три заміни поспіль: П. Чірівелла, Мостафа Мохамед і М. Коко були замінені на Ф. Молле, М. Симона і К. Траоре відповідно. На 83-й хвилині замість С. Коркіа у складі «Нанта» з’явився Н. Паллуа, а потім «Ювентус» здійснив подвійну заміну: Д. Влаховіч і М. Кін замінили один одного, а Ж. Кастеллетто був замінений на Е. Гессана з «Нанта». Матч завершився вилученням гравця «Нанта» С. Корчіа.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Нант» — «Ювентус», «Нант» — «Ювентус».