Чемпіонат Німеччини. 21-й тур. Результати матчів, п’ятниця. Календар туру

2023-02-17 23:31 Відбулися деякі матчі 21 туру чемпіонату Німеччини. Пропонуємо вашій увазі їхні результати. Довгоочікуваний матч між ФК ... Чемпіонат Німеччини. 21-й тур. Результати матчів, п’ятниця. Календар туру

Відбулися деякі матчі 21 туру чемпіонату Німеччини. Пропонуємо вашій увазі їхні результати.

Довгоочікуваний матч між ФК Аугсбург і 1899 Хоффенхайм закінчився з рахунком 1:0 на користь ФК Аугсбург. Перші 45 хвилин гри пройшли в напруженій боротьбі, кожна команда мала нагоду забити, але все закінчилося в глухому куті.

У другому таймі «Аугсбург» взяв ініціативу у свої руки, провівши успішну атаку ближче до середини другого тайму, що в підсумку дало їм перевагу над «Гоффенгаймом», який попри наполегливі спроби так і не зміг забити. У результаті Аугсбург святкував перемогу, яка наблизила його до мети на сезон.