«Бохум» — «Фрайбург» — 0:2. Чемпіонат Німеччини, 21-й тур

2023-02-18 18:30 18 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися «Бохум» (Німеччина) та ... «Бохум» — «Фрайбург» — 0:2. Чемпіонат Німеччини, 21-й тур

18 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися «Бохум» (Німеччина) та «Фрайбург» (Німеччина).

"Бохум" - "Фрайбург" - 0:2. Чемпіонат Німеччини, 21-й тур"Бохум" - "Фрайбург" - 0:2. Чемпіонат Німеччини, 21-й тур

Чемпіонат Німеччини, 21-й тур

«Бохум» (Німеччина) — «Фрайбург» (Німеччина) — 0:2 (0:1)
Голи: Грегорич (39), Холер (51)

Попередження: С. Золлер (34), П. Лінхарт (43), Крістіан Гюнтер (62), К. Шлоттербек (76), М. Брощинський (79), Дж. Осей-Туту (90+5)

Прохолодним вечором на Vonovia Ruhrstadion VfL Bochum приймала SC Freiburg у зіткненні Бундесліги, в якому обидві команди боролися за те, щоб проявити себе з найкращого боку. У нерішучому першому таймі обидві команди щосили намагалися знайти свій ритм, і врешті-решт нападник «Фрайбург» М. Грегорич скористався чудовим шансом вийти з глухого кута на 39-й хвилині, щоб побачити, як «Фрайбург» виходить вперед у перерві.

Другий тайм розпочався ще з одного повільного старту команди «Бохум», поки «Фрайбург» не забив другий гол на 51-й хвилині Л. Холера. Цей гол, здавалося, розбудив «Бохум», оскільки вони почали добиватися голу, щоб повернути їх у гру. Однак цього не сталося, оскільки червона картка Лосілья на 64-й хвилині поклала край надіям Бохума на нічию. Незважаючи на дві заміни у відповідь на цю невдачу, «Бохум» не зміг знайти задню частину воріт і замість цього був змушений спостерігати, як Ю. Кейтель, Н. Петерсен і М. Вайсхаупт, які вийшли на заміну «Фрайбург», дограли до кінця гри. закінчити з рахунком 2:0.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Вердер» — «Бохум», «Фрайбург» — «Байєр».