«Боруссія М» — «Баварія» — 3:2. Чемпіонат Німеччини, 21-й тур

2023-02-18 18:30 18 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися «Боруссія М» (Менхенгладбах) ... «Боруссія М» — «Баварія» — 3:2. Чемпіонат Німеччини, 21-й тур

18 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися «Боруссія М» (Менхенгладбах) та «Баварія» (Мюнхен).

"Боруссія М" - "Баварія" - 3:2. Чемпіонат Німеччини, 21-й тур"Боруссія М" - "Баварія" - 3:2. Чемпіонат Німеччини, 21-й тур

Чемпіонат Німеччини, 21-й тур

«Борусія М» (Менхенгладбах) — «Баварія» (Мюнхен) — 3:2 (1:1)
Голи: Ларс Штіндл (13), Дж. Хофман (55), Тюрам (84) — Е. М. Шупо-Мотінг (35), М. Тел. (90+3)

Попередження: Горецька (37)

У напруженому матчі між «Боруссією Менхенгладбах» та «Баварією» на стадіоні «Боруссія-Парк» остаточний рахунок закінчився з рахунком 3:2 на користь «Боруссії» Менхенгладбах. Матч розпочався з червоної картки Д. Упамекано із «Баварії» на 8-й хвилині. Незабаром після цього Л. Штіндль із менхенгладбахської «Боруссії» відкрив рахунок, забивши гол на 13-й хвилині. Мюнхенська «Баварія» відповіла на 35-й хвилині голом Е. М. Шупо-Мотинга. Після цього була жовта картка Л. Горецького з «Баварії» на 37-й хвилині. На 46-й хвилині мюнхенська «Баварія» здійснила подвійну заміну: замість Т. Мюллера та Х. Канселу вийшли С. Гнабрі та Л. Сані відповідно.

Мюнхенська «Баварія» також зробила другу подвійну заміну на 62-й хвилині: М. де Лігт та М. Тель замінили Л. Горецьку та Е. М. Шупо-Мотінг. Боруссія Менхенгладбах знову повела у рахунку на 55-й хвилині завдяки голу Я. Хофманна. Вони також зробили свою подвійну заміну на 56-й хвилині, коли один одного замінили К. Крамер та Дж. Вайгль. Здавалося, що матч вирішується на користь менхенгладбахської «Боруссії», поки М. Тюрам не забив переможний гол на 84-й хвилині. «Борусія Менхенгладбах» завершила свої заміни: Й. Вайгль був замінений на Т. Янчці на 90-й хвилині, а Х. Вольф вийшов замість П. Херрманна також на 90-й хвилині. Баварія Мюнхен також забила втішний гол на 90-й хвилині завдяки удару М. Тел. Наприкінці гри менхенгладбахська «Боруссія» зуміла здобути вузьку перемогу над своїм суперником у Бундеслізі, мюнхенською «Баварією».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Майнц» — «Боруссія М», «Баварія» — «Уніон».