«Ноттінгем Форест» — «Ман.Сіті» — 1:1. Чемпіонат Англії, 24-й тур

2023-02-18 19:00 18 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися «Ноттінгем Форест» (Англія) ... «Ноттінгем Форест» — «Ман.Сіті» — 1:1. Чемпіонат Англії, 24-й тур

18 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися «Ноттінгем Форест» (Англія) та «Ман. Сіті» (Англія).

"Ноттінгем Форест" - "Ман.Сіті" - 1:1. Чемпіонат Англії, 24-й тур"Ноттінгем Форест" - "Ман.Сіті" - 1:1. Чемпіонат Англії, 24-й тур

Чемпіонат Англії, 24-й тур

«Ноттінгем Форест» (Англія) — «Ман.Сіті» (Англія) — 1:1 (0:1)
Голи: Вуд (84) — Сілва (41)

Попередження: Джо Воррол (14), П. Гвардіола (67)

Матч між «Ноттінгем Форест» та «Манчестер Сіті» на «Сіті Граунд» завершився внічию. Рахунок був 1:1, коли пролунав фінальний свисток після напружених 90 хвилин футболу. «Манчестер Сіті» відкрив рахунок на 41-й хвилині, коли Б.Сільва збільшив рахунок 1:0. Дж. Уорролл отримав жовту картку за «Ноттінгем Форест» на 14-й хвилині. «Манчестер Сіті» посилив тиск на суперника і на 66-й хвилині був нагороджений жовтою карткою П. Гвардіоли.

Намагаючись повернутися в гру, «Ноттінгем Форест» на 58-й хвилині зробив дві заміни, замінивши Данило та Дж. Колбака на А. Айю та Н. Вільямса. Обидві команди продовжували боротися за перемогу, «Ноттінгем Форест» провів ще три заміни на 72-й, 79-й та 88-й хвилинах, у яких взяли участь такі гравці, як Дж. Шелві, Р. Лоді та С. Ор’є. Зрештою, вони забили гол на 84-й хвилині, коли К. Вуд зрівняв рахунок. «Манчестер Сіті» відповів на 89-й хвилині ще двома замінами: К. Де Брюйне та П. Фоден замінили Х. Альвареса та Н. Аке. Проте виявити переможця їм не вдалося. Остаточний рахунок був 1-1, коли суддя дав свисток на якийсь час.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Вест Хем» — «Ноттінгем Форест», «Борнмут» — «Ман.Сіті».