«Мальорка» — «Вільярреал» — 4:2. Чемпіонат Іспанії, 22-й тур

2023-02-18 21:30 18 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися «Мальорка» (Іспанія) та ... «Мальорка» — «Вільярреал» — 4:2. Чемпіонат Іспанії, 22-й тур

18 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися «Мальорка» (Іспанія) та «Вільярреал» (Іспанія).

"Мальорка" - "Вільярреал" - 4:2. Чемпіонат Іспанії, 22-й тур"Мальорка" - "Вільярреал" - 4:2. Чемпіонат Іспанії, 22-й тур

Чемпіонат Іспанії, 22-й тур

«Мальорка» (Іспанія) — «Вільярреал» (Іспанія) — 4:2 (2:1)
Голи: Т. Кадевере (20), Дані Родрігес (45), Дані Родрігес (56), В. Мурікі (63) — Моралес (43), Самуель Чуквезе (50)

Попередження: Дані Родрігес (21), Антоніо Райлло (37), Жауме Коста (69), Копете (72), Настасіч (89)

Захоплюючий матч між «Мальоркою» та «Вільярреалом» у рамках Ла Ліги пройшов на стадіоні «Візит Мальорка Естаді». «Мальорка» почала добре і на 20-й хвилині відкрила рахунок Т. Кадевері. Д. Родрігес із «Мальорки» отримав жовту картку на 21-й хвилині, а невдовзі за ним пішла червона картка М. Трігерос із «Вільярреалу» після фолу на А. Райлло на 23-й хвилині.

Інтенсивність гри збільшилася і «Вільярреал» забив гол на 43-й хвилині від Х. Л. Моралеса. «Мальорка» взяла матч у свої руки на наступних хвилинах і зуміла додати два голи Д. Родрігеса на 45-й та 50-й хвилинах. Вони ще більше збільшили відрив, коли Мурікі забив четвертий гол на 63-й хвилині. У частині матчу, що залишилася, обидві сторони внесли додаткові зміни до команди, і «Мальорка» отримала чотири додаткові карти на своє ім’я. У підсумку «Мальорка» вийшла на перше місце з рахунком 4:2.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Еспаньйол» — «Мальорка», «Вільярреал» — «Хетафе».