«Страсбур» — «Анже» — 2:1. Чемпіонат Франції, 24-й тур

2023-02-19 00:00 18 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися «Страсбур» (Франція) та ... «Страсбур» — «Анже» — 2:1. Чемпіонат Франції, 24-й тур

18 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися «Страсбур» (Франція) та «Анже» (Франція).

"Страсбур" - "Анже" - 2:1. Чемпіонат Франції, 24-й тур"Страсбур" - "Анже" - 2:1. Чемпіонат Франції, 24-й тур

Чемпіонат Франції, 24-й тур

«Страсбур» (Франція) — «Анже» (Франція) — 2:1 (2:0)
Голи: Діалло (14), Діалло (42) — Бенталеб (73)

Попередження: П’єррік Капелі (20), Ле Маршан (35), Седрік Хонтонджі (40), Є. Соболь (72), Олександр Джику (74), О. Camara (90+4)

90 хвилин, Пенальті, Анже, Н. Бенталеб Страсбург та Анже зустрілися сьогодні вдень на Стад де ла Мейно, і матч закінчився внічию 2-1. «Страсбур» відкрив рахунок на 14-й хвилині завдяки Х. Діалло, за яким незабаром пішла жовта картка гравцю «Анже» П. Капелле. Коли М. Ле Маршан отримав жовту картку за «Страсбур» на 35-й хвилині, здавалося, що господарі розпочнуть перерву із заслуженою перевагою, але після перерви А. Діалло забив другий гол та вивів «Страсбур» з рахунком 2:0. У другому таймі «Анже» відігрався та на 73-й хвилині отримав пенальті, який реалізував М. Бенталеб.

Вийшовши вперед, Анже вніс кілька змін до свого складу: С. Думбія замінив А. Салама на 56 хвилині, а М. Блажич замінив О. Камару на 63 хвилині. Страсбург також зробив дві заміни: М. Сансон поступився місцем С. Прчичу на 67-й хвилині, а К. Гамейро замінив К. Дагбу на 80-й хвилині. На 90-й хвилині матчу «Страсбург» зробив ще дві заміни: Д. Лієнар замінив Л. Перрена, а А. Діалло поступився місцем Л. Мотібе. Обидві сторони були сповнені рішучості забити третій гол, але змушені були задовольнятися остаточним рахунком 2:1. Крім того, обидві сторони отримали за жовтою карткою в останні моменти матчу з О. Камарою за Анже та Е. Соболем зі Страсбурга, А. Джику та Л. Перреном, які отримали попередження.

У наступному турі суперників чекають такі матчі: «Клермон» — «Страсбур», «Анже» — «Ліон».