«Осасуна» — «Реал» — 0:2. Чемпіонат Іспанії, 22-й тур

2023-02-19 00:00 18 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися «Осасуна» (Памплона) та ... «Осасуна» — «Реал» — 0:2. Чемпіонат Іспанії, 22-й тур

18 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися «Осасуна» (Памплона) та «Реал» (Мадрид).

"Осасуна" - "Реал" - 0:2. Чемпіонат Іспанії, 22-й тур"Осасуна" - "Реал" - 0:2. Чемпіонат Іспанії, 22-й тур

Чемпіонат Іспанії, 22-й тур

«Осасуна» (Памплона) — «Реал» (Мадрид) — 0:2 (0:0)
Голи: Вальверде (78), Асенсіо (90+2)

Попередження: Торро (5), Мій Гомес (45+3), Монкайола (45+2), Вінісіус Джуніор (45+3), Н. Фернандес (84)

У суботу «Осасуна» та «Реал Мадрид» зустрілися у матчі Ла Ліги на стадіоні «Ель-Садар». З самого початку гри обидві команди атакували агресивно, першу жовту картку було отримано на 5-й хвилині і дісталася півзахиснику «Осасуни» Л. Торро за пізній підкат. Півзахисник «Осасуни» Х. Монкайола також отримав жовту картку на 45-й хвилині. Вінісіус Жуніор, що належить «Реалу», на тій же хвилині отримав жовту картку. Потім була ще одна жовта картка півзахиснику «Осасуни» М. Гомесу за фол. Під час гри обидві команди розпочали заміну гравців. На 63-й хвилині «Осасуна» замінила півзахисника Р.Гарсію на Д.Морено. Незабаром після цього, на 66-й хвилині, «Реал Мадрид» замінив півзахисника Д. Себальоса на М. Асенсіо. Через дві хвилини «Осасуна» зробила свою заміну, знявши Д. Брасанака на користь А. Ороса.

У міру наближення матчу до кінця «Реал Мадрид» замінив М. Фернандеса на Д. Карвахаля на 76-й хвилині. Лише на 78-й хвилині було забито перший гол. Нападник Ф. Вальверде забив гол за «Реал Мадрид», і рахунок у першому таймі був 0:1. М. Фернандес з «Реала» отримав жовту картку на 84-й хвилині. На 86-й хвилині «Осасуна» провела дві власні заміни, помінявши Абде на Барху, а також знявши Л. Торро і замінивши його на Гарсію. Потім «Реал Мадрид» замінив Альваро Родріго на 87-й хвилині. На наступній хвилині «Реал Мадрид», здавалося, забив ще один гол, коли Вінісіус Жуніор забив м’яч у сітку воріт. Проте гол було скасовано через офсайд. Останній гол у матчі було забито на 90-й хвилині. Гол забив М. Асенсіо, який був одним із гравців, замінених «Реалом» раніше у матчі. Цей гол закріпив перемогу «Реала» з рахунком 0:2, і це був остаточний рахунок.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Севілья» — «Осасуна», «Реал» — «Атлетіко».