«Труа» — «Монпельє» — 0:1. Чемпіонат Франції, 24 тур. Огляд матчу, статистика

2023-02-19 18:00 19 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися «Труа» (Франція) та ... «Труа» — «Монпельє» — 0:1. Чемпіонат Франції, 24 тур. Огляд матчу, статистика

19 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися «Труа» (Франція) та «Монпельє» (Франція).

"Труа" - "Монпельє" - 0:1. Чемпіонат Франції, 24 тур. Огляд матчу, статистика"Труа" - "Монпельє" - 0:1. Чемпіонат Франції, 24 тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 24-й тур

«Труа» (Франція) — «Монпельє» (Франція) — 0:1 (0:0)
Голи: Хазрі (90)

Попередження: Агуме (8), Жорис Чотар (57), Ксав’є Шавалерін (81)

Огляд матчу «Труа» — «Монпельє»:

Матч Ліги 1 між Естаком Труа і Монпельє на Стад де л’Об закінчився тим, що гості, Монпельє, здобули перемогу з різницею в один гол. Після напруженого та рівного першого тайму, при рахунку 0:0 на 45-й хвилині, гра почала відкриватися. На початку другого тайму Леонар Агум з Estac Troyes заробив жовту картку всього на 8-й хвилині. Усього через 3 хвилини обидві команди зробили заміни; Естак Труа замінив Еріка Палмер-Брауна на Джоан Порозо, а Луїса Лероя з Монпельє замінив Джеремі Шотар. На 57-й хвилині Монпельє отримав ще одну жовту картку, коли Шотара було визнано фолом.

Потім Естак Труа зробив ще одну подвійну заміну, випустивши Аміне Рамі та Браяна Зукроу замість П’єра Н’Геу Яде та Роні Лопеса відповідно. Однак подвійна заміна не виправдалася, оскільки П’єр Н’Геу Яде отримав червону мітку на 67-й хвилині. Потім Монпельє зробив три заміни, щоб спробувати скористатися чисельною перевагою; Азіз Нордін, Кіліан Файад та Фірмін Мауасса замінили Теджі Саваньє, Абделькадера Вахі та Вахбі Хазрі відповідно. Естак Труа також вийшов на заміну, замінивши К. Шавалерена на Ромена Ріпарта. На 81-й хвилині Ксав’є Шавалерін отримав попередження замість Естака Труа, а після напруженого закінчення матчу Вахбі Хазрі з Монпельє пробив гол на 90-й хвилині, забезпечивши перемогу своїй команді. Матч закінчився з рахунком 0:1, гості набрали три очки.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Аяччо» — «Труа», «Монпельє» — «Ланс».