«Атлетіко» — «Атлетік» — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 22 тур. Огляд матчу, статистика

2023-02-19 21:30 19 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися «Атлетіко» (Мадрид) та ... «Атлетіко» — «Атлетік» — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 22 тур. Огляд матчу, статистика

19 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися «Атлетіко» (Мадрид) та «Атлетік» (Більбао).

"Атлетіко" - "Атлетік" - 1:0. Чемпіонат Іспанії, 22 тур. Огляд матчу, статистика"Атлетіко" - "Атлетік" - 1:0. Чемпіонат Іспанії, 22 тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 22-й тур

«Атлетіко» (Мадрид) — «Атлетік» (Більбао) — 1:0 (0:0)
Голи: А. Грізманн 1 (73)

Попередження: Дані Гарсія (33), Хосе Марія Хіменес (34), Р. де Поль (45), Альварес (55), Деніел Вівіан (66)

Огляд матчу «Атлетіко» — «Атлетік»:

Матч між «Атлетіко Мадрид» та «Атлетік Клаб» на стадіоні «Сівітас Метрополітано» був сповнений хвилювання, і перерва завершилася нічиєю 0:0. На 33-й хвилині жовту картку було показано гравцю «Атлетик Клубу» Д. Гарсії. Жовта картка була також показана Х. М. Хіменесу з «Атлетіко Мадрид» на наступній хвилині. Р. Де Поль отримав ще одну жовту картку за «Атлетіко Мадрид» на 45-й хвилині. На 55-й хвилині Ю. Альварес отримав жовту картку за «Атлетік», перш ніж «Атлетіко Мадрид» провів дві заміни. На 59-й хвилині А. Корреа та А. Мората замінили Р. Де Поля та П. Барріоса відповідно.

Через 4 хвилини була ще одна жовта картка, цього разу Д. Вівіан із Атлетик Клубу. На 68-й хвилині замість гостей були замінені І. Муньяїн та Г. Гурузета, їх поступилися Д. Гарсія та О. Саррага. Третю заміну «Атлетіко Мадрид» зробив на 72-й хвилині, коли Ю. Карраско замінив М. Депай. Після короткого моменту напруження А. Грізманн забив єдиний гол у матчі на 73-й хвилині. О. Сансет і Р. Гарсія змінилися позиціями у складі «Атлетик» на 84-й хвилині, а Н. Вільямс та А. Беренгер також замінили Ю. Альвареса та А. Паредеса. Остання заміна у матчі також відбулася на 84-й хвилині: С. Нігес замінив А. Грізманна на «Атлетіко Мадрид». Матч закінчився перемогою господарів із рахунком 1:0.

У наступному турі суперників чекають такі матчі: «Реал» — «Атлетіко», «Атлетік» — «Жирона».