«Барселона» — «Кадіс» — 2:0. Чемпіонат Іспанії, 22 тур. Огляд матчу, статистика

2023-02-20 00:00 19 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися «Барселона» (Іспанія) та ... «Барселона» — «Кадіс» — 2:0. Чемпіонат Іспанії, 22 тур. Огляд матчу, статистика

19 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися «Барселона» (Іспанія) та «Кадіс» (Іспанія).

"Барселона" - "Кадіс" - 2:0. Чемпіонат Іспанії, 22 тур. Огляд матчу, статистика"Барселона" - "Кадіс" - 2:0. Чемпіонат Іспанії, 22 тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 22-й тур

«Барселона» (Іспанія) — «Кадіс» (Іспанія) — 2:0 (2:0)
Голи: Роберто (43), Левандовськи (45+1)

Попередження: Роджер Марті (24), Рубен Алькарас (54), де Йонг (66), Кессі (79), Феде Сан Еметеріо (82)

Огляд матчу «Барселона» — «Кадіс»:

Футбольний матч між «Барселоною» та «Кадісом» у Ла Лізі на Spotify Camp Nou завершився перемогою «Барселони» з рахунком 2:0. «Барселона» домінувала у грі з перших хвилин, і їх намір забити гол був очевидним. Серхіо Роберто відкрив рахунок на 43-й хвилині, а невдовзі після цього Роберт Левандовський подвоїв перевагу. Кадіс спробував отримати деякий контроль над грою, отримавши кілька жовтих карток протягом усього матчу. «Барселона» також отримала свої жовті картки наприкінці гри.

Кадіс був змушений зробити кілька замін у процесі гри, оскільки домінування «Барселони» тривало. На першій заміні на 62-й хвилині вийшов Окампо, який замінив Лосано. Незабаром після цього на заміну Алехо було запрошено Ескаланте. Бонгонда зробив третю заміну Кадісу, замінивши Собрино на 62-й хвилині. Тренер «Барселони» Ф. де Йонг також був змушений зробити кілька замін: Кессі вийшла на 69-й хвилині, замінивши самого де Йонга. Пізніше Рафін’ю замінили Левандовськи на 74-й хвилині. Аларкон завершив заміну в «Барселоні», замінивши Фаті на 86-й хвилині. Матч закінчився з рахунком 2:0 на користь «Барселони».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Альмерія» — «Барселона», «Кадіс» — «Райо Вальєкано».