Контрольний матч. «Динамо» — «Рига» — 1:1. Огляд матчу (ВІДЕО)

2023-02-20 17:50 У понеділок, 20 лютого, київське «Динамо» провело черговий контрольний матч на міжсезонному зборі в Туреччині. Цього ... Контрольний матч. «Динамо» — «Рига» — 1:1. Огляд матчу (ВІДЕО)

У понеділок, 20 лютого, київське «Динамо» провело черговий контрольний матч на міжсезонному зборі в Туреччині. Цього разу суперником команди Мірчі Луческу був представник чемпіонату Латвії — «Рига».

Фото — fcdynamo.com

Контрольний матч

«ДИНАМО» (Київ, Україна)«РИГА» (Латвія) — 1:1 (0:0)
Гол:
Царенко (79) — Йоїч (54).

«Динамо»: Нещерет — Вівчаренко (Дубінчак, 46), Боль (Дячук, 80), Сирота, Малиш (Караваєв, 46) — Андрієвський, Яцик (Гармаш, 58), Царенко, Перріс (Беніто, 58), Волошин — Супряга (Ванат, 58).

«Рига» (стартовий склад): Пурінс, Нгом, Черномордійс, Бабец, Талла, Юрковскіс, Ауреліо, Йоїч, Ньянг, Сойсало, Рамірес.

Команди доволі жваво розпочали поєдинок, обмінявшись кількома атаками. Футболісти «Риги» все ж дещо краще увійшли в гру і вже за стартові хвилини кілька разів «перевірили» на пильність Нещерета. Динамвці, у свою чергу, відповіли супернику вже ближче до середини першого тайму, коли по воротах латвійців пробивали Яцик і Царенко. Однак нашим футболістам бракувало точності, щоб назвали ці удари небезпечними.

Надалі ж гостріше в атаці виглядали саме гравці «Риги», перевершивши киян навіть по статистиці ударів. Найнебезпечніший момент біля воріт «біло-синіх» номінальні гості створили за декілька хвилин до завершення першої половини гри. Після стрімкої атаки лівим флангом і удару з десяти метрів — «Динамо» врятував Сирота, який вибив м’яча вже майже з лінії воріт.

Після перерви латвійський клуб продовжив грати першим номером. І якщо спочатку динамівцям пощастило після удару Ауреліо, який міг забити з лінії штрафної дальнім ударом, то згодом рижанам все ж вдалось відкрити рахунок у матчі. Після навісу з правого флангу, сербський форвард Йоїч виграв боротьбу на другому поверсі у захисників «Динамо» і вдало пробив головою у дальній кут воріт — 0:1. Пропущений гол змусив Луческу вдатись до серії замін, щоб пожвавити гру команди в атаці. Вже за кілька хвилин було помітно, як гравці «Риги» притислись до власних воріт, адже кияни помітно додали в швидкості.

На 70-й хвилині наша команда повинна була зрівнювати рахунок, але після удару Ваната м’яч з лінії воріт вибив захисник гостей. Майже одразу рижани відповіли своїми двома моментами зі стандартів, але і тут футбольная фортуна була на боці «біло-синіх». А на 79-й хвилині команді Луческу все ж вдалось відзначитись: Царенко, обігравшись з Гармашем біля штрафної суперника, пробив чітко у дальній нижній кут воріт «Риги» — 1:1. У час, що залишався, динамвці намагались вирвати перемогу, але більше забитих м’ячів у цьому протистоянні глядачі не побачили. У підсумку — бойова нічия.

Нагадаємо, свій наступний матч на тренувальному зборі у Туреччині «Динамо» проведе у четвер, 23 лютого. Суперником команди Мірчі Луческу буде «Валмієра». Початок зустрічі — о 16:00 за київським часом.

Додамо, що це цей спаринг стане заключним для «біло-синіх» на сборі у Туреччині. Вже 4-го березня на динамівців чекає матч чемпіонату України з «Інгульцем».