«Нант» — «Ювентус» — 0:3. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-02-23 21:45 23 лютого відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися «Нант» (Франція) і «Ювентус» (Турин). ... «Нант» — «Ювентус» — 0:3. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

23 лютого відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися «Нант» (Франція) і «Ювентус» (Турин).

"Нант" - "Ювентус" - 0:3. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика"Нант" - "Ювентус" - 0:3. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

Ліга Європи

«Нант» (Франція) — «Ювентус» (Турин) — 0:3 (0:2)
Голи: Ді Марія (5), Ді Марія (20), Ді Марія (78)

Предупредження: Траоре (81), Хуан Куадрадо (88)

Огляд матчу «Нант» — «Ювентус»:

Учора ввечері в матчі Ліги Європи УЄФА між «Нантом» і «Ювентусом» гості здобули перемогу з рахунком 0:3. Незважаючи на ранню перевагу у два м’ячі в першому таймі завдяки голам А. Ді Марії, «Ювентусу» довелося докласти чимало зусиль для перемоги. «Нант» зазнав поразки всього за кілька хвилин після початку гри, коли Н. Паллуа отримав червону картку і залишився вдесятьох. На 20-й хвилині А. Ді Марія пробив пенальті, а удар з відскоку перетворився на гол, збільшивши перевагу «Ювентуса» до двох м’ячів. Тренер «Нанта» відреагував на ситуацію низкою замін, випустивши на поле П. Чірівеллу, К. Траоре, А. Делорта, І. Ганаго, М. Сіссоко та С. Мутуссі. Мутуссі.

На 64-й хвилині «Юве» також зробив подвійну заміну, помінявши М. Кіна і Х. Куадрадо на М. Де Скільо і Д. Влаховича. Ф. Молле, Е. Гуессан і Мостафа Мохамед були замінені в складі «Нанта» на 73-й хвилині, тоді як на тій самій хвилині «Ювентус» випустив Ф. Костича і С. Ілінга-молодшого замість А. Ді Марії та Л. Бонуччі. Прагнучи не випускати м’яч зі своїх воріт, «Нант» отримав жовту картку на 81-й хвилині, коли К. Траоре був покараний за грубу гру. Однак зусилля «Юве» були винагороджені голами А. Ді Марії на 78-й хвилині та С. Ілінга Жуніора на 91-й хвилині, а Х. Куадрадо отримав жовту картку на 88-й хвилині. У підсумку «Нант» не зміг перевершити своїх суперників, і «Ювентус» здобув перемогу з рахунком 0:3 на «Стад де ла Божуар — Луї Фонтено».