«ПСВ Ейндховен» — «Севілья» — 2:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-02-23 21:45 23 лютого відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися «ПСВ Ейндховен» (Нідерланди) і «Севілья» ... «ПСВ Ейндховен» — «Севілья» — 2:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

23 лютого відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися «ПСВ Ейндховен» (Нідерланди) і «Севілья» (Іспанія).

"ПСВ Ейндховен" - "Севілья" - 2:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика"ПСВ Ейндховен" - "Севілья" - 2:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

Ліга Європи

«ПСВ Ейндховен» (Нідерланди) — «Севілья» (Іспанія) — 2:0 (0:0)
Голи: де Йонг (77), F. Silva (90+5)

Попередження: Акунья (33), Т. Ніанзу (79), Дмитрович (82), Філіп Мвен (84), Мір (90+2)

Огляд матчу «ПСВ Ейндховен» — «Севілья»:

У четвер увечері на стадіоні «Філіпс» була продемонстрована заворожуюча гра в атакувальний футбол: ПСВ Ейндховен переміг «Севілью» з рахунком 2:0 у рамках Ліги Європи УЄФА. Матч почався повільно, обидві команди промацували одна одну. Шанси були в обох команд, але глухий кут зберігався до 33-ї хвилини, коли гравець «Севільї» М. Акуна отримав жовту картку. Матч залишався безрезультатним до 62-ї хвилини, коли ПСВ Ейндховен зробив першу заміну в матчі, замінивши П. ван Аанхольта на М. Жуніора. Незабаром після цього вони зробили ще одну заміну, замінивши Е. Гутьєрреса на Ф. Сільву. Севілья, також зробивши заміну на 62-й хвилині, замінивши О. Торреса на Сусо, поповнила свою атаку на 69-й хвилині, коли висмикнула Ен-Несірі та замінила його на Окампоса. Але саме «ПСВ Ейндховен» зробив перший ривок, забивши на 77-й хвилині завдяки голу Л. де Йонга.

На 79-й хвилині «Ейндховен» зробив ще одну заміну, помінявши Х. Наваса на Г. Монтьє. Наваса на Г. Монтьєля. За ними послідувала ще одна жовта картка, цього разу Т. Ніанзу з «Севільї». Час минав, і обидві команди, схоже, прагнули продемонструвати свою майстерність в обороні, бо кількість карток продовжувала зростати. М. Дмитрович, як і Акуна, отримав жовту картку на 82-й хвилині, а П. Мвене — лише дві хвилини по тому. Коли до кінця матчу залишалося менше п’яти хвилин, «Севілья» зробила останню спробу врятувати матч, замінивши Б. Гіля на Р. Міра. Однак його зусилля виявилися марними, оскільки незабаром він отримав жовту картку за грубий виклик. Коли суддя вже збирався дати свисток до перерви, ПСВ Ейндховену вдалося забити останній гол від Ф. Сільви і здобути перемогу з рахунком 2:0. ПСВ Ейндховен тепер очолює свою групу, а Севілья насилу утримує лідерство.