«Уніон» — «Аякс» — 3:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-02-24 00:00 23 лютого відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися «Уніон» (Берлін) і «Аякс» (Амстердам). ... «Уніон» — «Аякс» — 3:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

23 лютого відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися «Уніон» (Берлін) і «Аякс» (Амстердам).

"Уніон" - "Аякс" - 3:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика"Уніон" - "Аякс" - 3:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

Ліга Європи

«Уніон» (Берлін) — «Аякс» (Амстердам) — 3:1 (2:0)
Голи: Робін Ноч (20), Йосип Джуранович (44), Д. Доехі (50) — М. Кудус (47)

Попередження: С. Беккер (20), Д. Клаассен (20), Д. Доехі (28), Е. Альварес (90+6), Стівен Берґуїс (90+2), Е. Альварес (90+7), Тадич (90+6), М. Кудус (90+5)

Огляд матчу «Уніон» — «Аякс»:

Матч Ліги Європи УЄФА між «Уніон Берлін» і «Аяксом» на стадіоні Ан дер Альтен Фьорстерей завершився подвійним ударом на 90-й хвилині.

Наприкінці першого тайму «Уніон Берлін» вів із перевагою у два м’ячі: Й. Юранович забив на 44-й хвилині, а Д. Доехі добив м’яч у сітку перед самим свистком на перерву. Гол М. Кудуса на 47-й хвилині повернув гостей у гру, але «Уніон Берлін» витіснив їх зі стадіону, коли Д. Доехі забив перший гол другого тайму на 50-й хвилині. По ходу матчу «Юніон Берлін» зробив кілька замін: А. Лайдуні помінявся місцями з М. Торсбі на 65-й хвилині, С. Беккер поступився місцем Я. Левелінгу на 85-й хвилині. Левелінг на 85-й хвилині, а Я. Руссільон вийшов замість Н. Гіссельманна на 90-й хвилині. Аналогічні зміни зробив і «Аякс»: Д. Клаассен був замінений на Б. Броббі на 64-й хвилині, С. Бергвейн на Л. Лукку на 80-й хвилині, а Д. Ренш на Ф. Консейкао на 84-й хвилині. Протягом усього матчу було зафіксовано кілька вилучень. На 20-й хвилині жовті картки отримали гравці берлінського «Уніона» С. Беккер і Д. Доехі. У цей же період був вилучений гравець «Аякса» Д. Клаассен. На останній хвилині голландська команда отримала ще дві жовті картки: С. Бергхуїс і М. Кудус отримали попередження, а Е. Альварес — червону картку за подвійне вилучення. Матч закінчився з рахунком 3:1 на користь «Уніон Берлін». Остаточний рахунок встановив Л. Андрич, який забив гол на 90+3-й хвилині.