«Рома» — «Зальцбург» — 2:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-02-24 00:00 23 лютого відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися «Рома» (Рим) і «Зальцбург» (Австрія). ... «Рома» — «Зальцбург» — 2:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

23 лютого відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися «Рома» (Рим) і «Зальцбург» (Австрія).

"Рома" - "Зальцбург" - 2:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика"Рома" - "Зальцбург" - 2:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

Ліга Європи

«Рома» (Рим) — «Зальцбург» (Австрія) — 2:0 (2:0)
Голи: Белотті (33), Дібала (40)

Попередження: Ібаньєс (4), Пеллегріні (5), Спінаццола (54), Н. Залевскі (74)

Огляд матчу «Рома» — «Зальцбург»:

На стадіоні «Олімпіко» «Рома» приймала «Ред Булл Зальцбург» у захоплюючому матчі Ліги Європи УЄФА. Гра почалася повільно, першою значущою подією стала жовта картка для захисника «Роми» Р. Ібаньєса на 4-й хвилині за фол. П’ять хвилин потому півзахисник «Роми» Л. Пеллегріні отримав жовту картку за аналогічний інцидент. На 33-й хвилині глухий кут був перерваний, коли нападник «Роми» А. Белотті забив перший гол у матчі, вивівши свою команду вперед 1:0. Через 6 хвилин після цього П. Дибала пробив повз воротаря «Зальцбурга» і зробив рахунок 2:0. У другому таймі обидві команди зробили безліч замін.

Зальцбург зробив першу зміну за весь тайм, коли на 46-й хвилині замість Л. Сучича вийшов М. К’єргаард. Обидві команди отримали додаткові жовті картки в районі 70-ї хвилини: Л. Спінаццола (AS Roma) і Н. Залевскі (Red Bull Salzburg) отримали попередження. Ближче до кінця матчу «Зальцбург» здійснив три заміни поспіль: А. Дедич замінив І. Ван дер Бремпта, Дж. Адаму — Б. Сеско і Н. Капальдо — С. Койту. АС Рома також зробила кілька замін в останні хвилини матчу: Л. Пеллегріні був замінений на Г. Вейналдума на 81-й хвилині, Н. Залевскі на Р. Карсдорпа, А. Белотті на Т. Абрахама і П. Дибала на С. Ель-Шаараві на 87-й хвилині. Матч закінчився перемогою господарів із рахунком 2:0, і «Рома» міцно посіла перше місце у своїй групі.