«Фулгем» — «Вулверхемптон» — 1:1. Чемпіонат Англії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-02-25 00:00 24 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися «Фулгем» (Англія) і ... «Фулгем» — «Вулверхемптон» — 1:1. Чемпіонат Англії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

24 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися «Фулгем» (Англія) і «Вулверхемптон» (Англія).

"Фулгем" - "Вулверхемптон" - 1:1. Чемпіонат Англії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика"Фулгем" - "Вулверхемптон" - 1:1. Чемпіонат Англії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 25-й тур

«Фулгем» (Англія) — «Вулверхемптон» (Англія) — 1:1 (0:1)
Голи: Соломон (64) — Сарабія (23)

Предупредження: Жоао Палінья (19), Андреас Перейра (72)

Огляд матчу «Фулгем» — «Вулверхемптон»:

Матч між командами «Фулгем» і «Вулвз» на стадіоні «Крейвен Коттедж» у рамках Прем’єр-ліги завершився внічию 1:1, причому «Вулвз» забили першими на 23-й хвилині, гол забив П. Сарабія. Незважаючи на відставання в рахунку в перерві, «Фулгем» продовжував натиск і в підсумку зрівняв рахунок на 64-й хвилині завдяки голу М. Соломона.

На 46-й хвилині «Фулгем» здійснив подвійну заміну: Б.Рід і М.Соломон замінили Х.Ріда і С.Лукіча відповідно. Вовки" зробили першу заміну на 60-й хвилині, замінивши М.Кунью на А.Траоре. Другу і третю — на 76-й, замінивши П.Сарабію і Д.Поденсе на Ж.Моутінью і Матеуса Нунеша відповідно, і четверту — на 84-й, замінивши Р.Хіменеса на Д.Косту. Протягом усього матчу гравці «Фулхема» Ж. Палхінья і А. Перейра отримали жовті картки, в той час як «Вулвз» обійшлися без суддівських карток.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Брентфорд» — «Фулгем», «Вулвергемптон» — «Тоттенгем».