«Лідс» — «Саутгемптон» — 1:0. Чемпіонат Англії, 25 тур. Огляд матчу, статистика

2023-02-25 19:00 25 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Лідс (Англія) і ... «Лідс» — «Саутгемптон» — 1:0. Чемпіонат Англії, 25 тур. Огляд матчу, статистика

25 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Лідс (Англія) і Саутгемптон (Англія).

"Лідс" - "Саутгемптон" - 1:0. Чемпіонат Англії, 25 тур. Огляд матчу, статистика"Лідс" - "Саутгемптон" - 1:0. Чемпіонат Англії, 25 тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 25-й тур

«Лідс» (Англія) — «Саутгемптон» (Англія) — 1:0 (0:0)
Голи: Фірпо (77)

Попередження: Армстронг (58), Ст Гнонто (78), P. Bamford (83), Ромео Лавіа (85), Армель Белла-Котчап (90+4)

Огляд матчу «Лідс» — «Саутгемптон»:

Лідс і Саутгемптон вели запеклу битву на Елланд-роуд. 0:0 у перерві, матч залишався нульовим та у другому таймі. На 61-й хвилині «Лідс» зробив першу з п’яти замін, коли В. Гнонто вийшов на поле замість К. Саммервілля. Незабаром після цього пішов «Саутгемптон», який замінив П. Онуачу, С. Мара, К. Сулемана та І. Діалло на 63-й хвилині. На 71-й хвилині «Саутгемптон» замінив Р. Перро на К. Уокер-Пітерс. Лідс вивів на 75-й хвилині Б. Ааронсона, замінивши Г. Раттера. На 77-й хвилині перший і єдиний гол у матчі забив Дж. Фірпо за Лідс.

Жовта картка В. Гнонто з Лідса та жовта картка А. Армстронгу з Саутгемптона пішли на 78-й та 82-й хвилинах відповідно. На 83-й хвилині П. Бемфорд з Лідса отримав жовту картку, а Р. Лавіа з Саутгемптона отримав жовту картку на 85-й хвилині. П. Бемфорд із «Лідса» був замінений на М. Рока через останню заміну в матчі на 86-й хвилині. Матч закінчився перемогою «Лідса» з рахунком 1:0. Жовті картки були вручені обом командам наприкінці матчу: С. Армстронг отримав по одній на 58-й хвилині, П. Бемфорд на 83-й хвилині, А. Белла-Котчап на 90-й хвилині та І. Діалло на 90-й хвилині .

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Челсі» — «Лідс», «Саутгемптон» — «Лестер».