«Кадіс» — «Райо Вальєкано» — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 23 тур. Огляд матчу, статистика

2023-02-25 19:20 25 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Кадіс (Іспанія) і ... «Кадіс» — «Райо Вальєкано» — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 23 тур. Огляд матчу, статистика

25 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Кадіс (Іспанія) і Райо Вальєкано (Іспанія).

"Кадіс" - "Райо Вальєкано" - 1:0. Чемпіонат Іспанії, 23 тур. Огляд матчу, статистика"Кадіс" - "Райо Вальєкано" - 1:0. Чемпіонат Іспанії, 23 тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 23-й тур

«Кадіс» (Іспанія) — «Райо Вальєкано» (Іспанія) — 1:0 (0:0)
Голи: С. Гвардіола (74)

Попередження: Р. де Томас (51), Рубен Алькарас (55), Алехандро Катена (58), Альфонсо Еспіно (59), Алехандро Катена (90+7), Фалькао (90)

Огляд матчу «Кадіс» — «Райо Вальєкано»:

Кадіс та Райо Вальєкано зустрілися один з одним на стадіоні Нуево Міранділья у Ла Лізі. Матч вийшов дуже збалансованим, без голів у перерві. Обидві команди мали свої можливості у грі, і Райо Вальєкано мав кілька небезпечних моментів у першому таймі, але до перерви рахунок все ще був 0:0. Ситуація змінилася у другому таймі, коли «Кадіс» доклав більших зусиль, щоб забити найважливіший гол. на 51-й хвилині Р. де Томас із команди Райо Вальєкано отримав жовту картку за фол. Незабаром після цього Райо Вальєкано замінили С. Комесана та У. Лопес. Кадіс відповів жовтою карткою Р. Алькарасу, а невдовзі після цього А. Еспіно отримав попередження за фол. Райо Вальєкано спробував повернутися в гру, але Кадіс продовжував пресингувати, і на 67-й хвилині вони зробили дві заміни, випустивши Ф. Сан Еметеріо та К. Лосано.

Потім Райо Вальєкано відповів двома власними замінами: Р. де Томас поступився місцем О. Трехо, а О. Валентин був замінений на П. Сисс. Потім на 74-й хвилині Гвардіола забив переможний гол «Кадіса». Райо Вальєкано спробував відігратися ще з двома замінами, але було надто пізно, і зрештою їм довелося задовольнятися поразкою 1:0. І Райо Вальєкано, і Кадіс зробили по чотири заміни кожен, а Кадіс зробив додаткову заміну на 78-й хвилині, випустивши А. Фернандес замість Р. Собрино і К. Рамоса Де ла Флор замість Гвардіоли. Зрештою, у Райо Вальєкано було видалено два гравці: Р. Фалькао та А. Катена обидва отримали попередження на 90-й хвилині, потім Катена отримав червону картку за другу жовту. Г. Ескаланте з «Кадіса» також отримав попередження на 90-й хвилині, коли матч добігав кінця, і «Кадіс» набрав усі три очки у матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Реал С-дад» — «Кадіс», «Райо Вальєкано» — «Атлетік».