Анже — Ліон — 1:3. Чемпіонат Франції, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-02-25 20:00 25 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Анже (Франція) і ... Анже — Ліон — 1:3. Чемпіонат Франції, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

25 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Анже (Франція) і Ліон (Франція).

Анже - Ліон - 1:3. Чемпіонат Франції, 25-й тур. Огляд матчу, статистикаАнже - Ліон - 1:3. Чемпіонат Франції, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 25-й тур

Анже (Франція) — Ліон (Франція) — 1:3 (0:1)
Голи: А. Сіма (87) — Тьяго Мендес (38), А. Сарр (80), Б. Баркола (90+2)

Огляд матчу Анже — Ліон:

Анже і Ліон, два клуби французької Ліги 1, зустрілися один з одним на стадіоні Раймон-Копа. Ліону вдалося вийти вперед на 38-й хвилині завдяки голу Т. Мендеса, який ударом з-за меж штрафного відправив м’яч у верхній кут. Перший тайм закінчився з 1 голом і особистою перевагою «Ліона». У 2-му таймі менеджер «Анже» зробив кілька спроб повернутися в гру. На 66-й хвилині на заміну вийшли І. Ніане та А. Юну.

На 67-й хвилині «Ліон» зробив ще дві заміни: М. Дембеле і А. Сарр замінили Жефіньо і Черки. Анже відповів одразу ж: Гулам і Х. Сабанович замінили Н. Бенталеба і Ф. Ель-Мелалі. На 80-й хвилині А. Сарр приніс «Ліону» перевагу в два м’ячі і надію на перемогу. Але на 87-й хвилині А. Сіма забив м’яч у відповідь у ворота «Анже», і матч знову став рівним. На останній хвилині матчу Б. Баркола забив третій м’яч у ворота «Ліона», і остаточний рахунок став 1:3 на користь гостей. У підсумку «Ліон» набрав 3 очки після гарного виступу на «Стад Раймон-Копа», а «Анже» залишив стадіон із другою поразкою поспіль.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Монпельє — Анже, Ліон — Лор’ян.