Монпельє — Ланс — 1:1. Чемпіонат Франції, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-02-26 00:00 25 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Монпельє (Франція) і ... Монпельє — Ланс — 1:1. Чемпіонат Франції, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

25 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Монпельє (Франція) і Ланс (Франція).

Монпельє - Ланс - 1:1. Чемпіонат Франції, 25-й тур. Огляд матчу, статистикаМонпельє - Ланс - 1:1. Чемпіонат Франції, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 25-й тур

Монпельє (Франція) — Ланс (Франція) — 1:1 (0:1)
Голи: Ф. Мауасса (59) — А. Фульгіні (4)

Попередження: Кевін Дансо (21), Ф. Сотока (23), Давид да Коста (85)

Огляд матчу Монпельє — Ланс:

Матч між командами «Монпельє» і «Ленс» у Лізі 1 завершився внічию 1:1 на стадіоні «Стад де ла Моссон». «Ленс» вийшов уперед у матчі, забивши гол Фульгіні на 4-й хвилині. К. Дансо і Ф. Сотока отримали жовті картки в першому таймі. Оскільки «Монпельє» прагнув зрівняти рахунок, М. Естеве був замінений на К. Файада на 30-й хвилині. На 59-й хвилині Ф. Мауасса вивів «Монпельє» вперед, а на 64-й хвилині «Ленс» зробив подвійну заміну: А. Фульгіні та Л. Опенда змінили один одного.

Господарі поля незабаром наслідували цей приклад, замінивши С. Мавідіді на Ф. Мауасса на 73-й хвилині. «Ленс» продовжив вносити зміни, випустивши на заміну Д. Мачадо і М. Хайдару на 78-й хвилині, а потім замінивши П. Франковскі на Ж. Ле Карра. Франковскі на Ж. Ле Кардиналя. Послідували нові вилучення, і на 85-й хвилині Д. Коста отримав жовту картку за гру рукою. Монпельє зробив останні зміни в матчі на 89-й хвилині, замінивши В. Хазрі на В. Жермена і А. Нордіна на Е. Тчато, але так і не зміг переломити хід зустрічі, і матч закінчився внічию.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Монпельє — Анже, Ланс — Лілль.