Лор’ян — Осер — 0:1. Чемпіонат Франції, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-02-26 16:00 26 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лор’ян (Франція) і ... Лор’ян — Осер — 0:1. Чемпіонат Франції, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

26 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лор’ян (Франція) і Осер (Франція).

Лор'ян - Осер - 0:1. Чемпіонат Франції, 25-й тур. Огляд матчу, статистикаЛор'ян - Осер - 0:1. Чемпіонат Франції, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 25-й тур

Лор’ян (Франція) — Осер (Франція) — 0:1 (0:0)
Голи: Р. Равелосон (58)

Предупредження: Туре (32), A. Meite (56), S. Дембеле (66), Лоран Абергель (77), H. Massengo (77)

Огляд матчу Лор’ян — Осер:

У рамках Gameday у французькій Лізі 1 на стадіоні «Ів Алленмат — Ле Мустуар» відбувся матч між командами «Лор’ян» і «Осер». У першій половині матчу голів не було, тому другий тайм вийшов напруженим і напруженим. На 32-й хвилині гравець «Осера» Б. Туре отримав жовту картку. Незабаром за цим послідувала жовта картка для гравця «Лор’яна» А. Мейте на 56-й хвилині. Рахунок залишався безрезультатним до 58-ї хвилини, коли «Осер» вийшов із глухого кута: Р. Равелосон забив єдиний гол у матчі, забезпечивши «Осеру» перевагу 1:0.

Щоб спробувати переломити хід матчу, «Лор’ян» здійснив ранню заміну: Б. Діенг замінив Т. Ле Бріса, а Ж. Макенго замінив Ж. Понсо на 60-й хвилині. Незабаром після цього «Осер» відповів своїми замінами, замінивши С. Дембеле на Л. Сінайоко на 67-й хвилині і М. Абліна на М. Ньянга на 79-й хвилині. Водночас «Лор’ян» продовжив вносити зміни до свого складу, замінивши Е. Ле Фе на С. Дукуре, Р. Файвр на С. Діарра та Ігор Сілва на Ю. Катліна, усі три заміни відбулися на 81-й хвилині. Обидві команди продовжували тиснути до фінального свистка, але жодна з них не змогла знайти еквалайзер, що вислизав. У підсумку «Осер» справив враження і здобув перемогу з рахунком 0:1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ліон — Лор’ян, Ніцца — Осер.