Сельта — Вальядолід — 3:0. Чемпіонат Іспанії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-02-26 19:15 26 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Сельта (Віго) і ... Сельта — Вальядолід — 3:0. Чемпіонат Іспанії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

26 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Сельта (Віго) і Вальядолід (Іспанія).

Сельта - Вальядолід - 3:0. Чемпіонат Іспанії, 23-й тур. Огляд матчу, статистикаСельта - Вальядолід - 3:0. Чемпіонат Іспанії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 23-й тур

Сельта (Віго) — Вальядолід (Іспанія) — 3:0 (2:0)
Голи: Сеферович (17), Габрі Вейга (32), Габрі Вейга (64)

Предупредження: Мончу (30), Перес (38), Родрігес (66), Хаві Санчес (79)

Огляд матчу Сельта — Вальядолід:

Сельта Віго і Вальядолід зустрілися на стадіоні Абанка-Балаідос, і саме Сельта Віго вийшла вперед у першому таймі, забивши гол Х. Сеферовича на 17-й хвилині.

Обидві команди отримали жовті картки: Мончу отримав першу жовту картку в матчі на 30-й хвилині, а К. Перес — другу на 38-й хвилині. Сельта Віго подвоїла перевагу на 32-й хвилині завдяки Г. Вейге, який також забив 3-й гол на 64-й хвилині. На початку другого тайму було зроблено 5 замін: «Вальядолід» здійснив потрійну заміну: К. Переса, Мончу і Г. Плату замінили Р. Меса, М. Хонгла і С. Амалла відповідно. Сельта Віго також зробила три заміни: Х. Сеферович, Ф. Бельтран і Л. де ла Торре були замінені на Я. Ларсена, О. Родрігеса і Ф. Серві. На 60-й хвилині у «Вальядоліда» було скасовано гол С. Амаллаха, який потім отримав червону картку на 84-й хвилині за сутичку на полі. І. Санчес також був замінений на 74-й хвилині на С. Леона, а Х. Санчес отримав жовту картку на 79-й хвилині. Матч закінчився з рахунком 3:0 на користь «Сельти Віго».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Осасуна — Сельта, Вальядолід — Еспаньол.