Альмерія — Барселона — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-02-26 21:30 26 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Альмерія (Іспанія) і ... Альмерія — Барселона — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

26 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Альмерія (Іспанія) і Барселона (Іспанія).

Альмерія - Барселона - 1:0. Чемпіонат Іспанії, 23-й тур. Огляд матчу, статистикаАльмерія - Барселона - 1:0. Чемпіонат Іспанії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 23-й тур

Альмерія (Іспанія) — Барселона (Іспанія) — 1:0 (1:0)
Голи: Туре (24)

Предупредження: Ерік Гарсія (35), Лукас Робертоне (47), Хаві (52), Чумі (53), Рафінья (54), Гаві (57), Фернандо Мартінес (87)

Огляд матчу Альмерія — Барселона:

Незважаючи на перевагу господарів поля, матч Ла Ліги між командами Альмерія і Барселона на стадіоні Power Horse — Estadio de los Juegos Mediterráneos закінчився з рахунком 1:0 на користь Альмерії. Рахунок відкрив гравець «Альмерії» Е. Б. Туре, забивши гол на 24-й хвилині.

Барселона не змогла заволодіти перевагою в першому таймі, який минув без особливих пригод, а на 35-й хвилині її надії зрівняти рахунок були підірвані, коли Е. Гарсія отримав жовту картку, другу за матч. У другому таймі команда гостей почала діяти все більш відчайдушно й агресивно. Хаві отримав жовту картку на 52-й хвилині, а незабаром за ним послідувала картка Чумі з «Альмерії» на 53-й хвилині. У грі переважали жовті картки та заміни, до того ж тільки на 67-й хвилині їх було чотири, оскільки «Барселона» шукала відповідь. Альмерія також зробила три заміни на 76-й хвилині, намагаючись збільшити свою перевагу. Коли матч добігав кінця, Ф. Мартінес і Альмерія були покарані за фол на 87-й хвилині. Незважаючи на всі зусилля, «Барселона» не змогла скористатися своїми шансами, і матч закінчився з рахунком 1:0. Основні заміни: Барселона — Ф. Кессі (Рафінья, 46′); Х. Альба (М. Алонсо, 67′); Е. Гарсія (Р. Араужо, 67′); С. Роберто (А. Аларкон, 76′); С. Бускетс (П. Торре, 76′) Альмерія — Л. Суарес (А. Ембарба, 76′); Л. Робертоне (Л. Рамазані, 76′); І. Егуарас (А. Позо, 83′); Лео Баптистао (С. Коста, 83′); Е. Б. Туре (Кайкі, 89′).

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Альмерія — Вільярреал, Барселона — Валенсія.