Підсумкова статистика «Динамо» по контрольним матчам в період зимової підготовки

2023-02-27 11:09 Як уже повідомлялося, київське «Динамо» завершило міжсезонну підготовку до другої частини сезону, що тривала в Туреччині ... Підсумкова статистика «Динамо» по контрольним матчам в період зимової підготовки

Як уже повідомлялося, київське «Динамо» завершило міжсезонну підготовку до другої частини сезону, що тривала в Туреччині та тривала понад один місяць (з 20 січня до 26 лютого), і сьогодні вирушило до Києва.

Фото - fcdynamo.com

За цей час команда Мірчі Луческу провела 14 контрольних матчів, у яких здобула 7 перемог, 3 рази програла і ще 4 спаринги завершила внічию. Різниця забитих м’ячів при цьому склала 23-12.

Найкращим бомбардиром «Динамо» в контрольних матчах зими-2023 став Олександр Караваєв, на рахунку якого чотири забиті м’ячі (один із них — із пенальті). Три голи в активі молодого динамівського півзахисника Антона Царенка. По два м’ячі за час зборів забили Владислав Супряга, Владислав Ванат, Назар Волошин і Беніто.

Суперниками киян у проведених спарингах стали представники таких країн: Латвія (4 матчі), Австрія (2), Румунія (2), Північна Македонія (2), Туреччина (1), Словенія (1), Данія (1), Узбекистан (1).

Нагадаємо, свій перший офіційний матч 2023 року «Динамо» проведе найближчої суботи, 4 березня, коли в рамках 16-го туру чемпіонату України зіграє на власному полі з «Інгульцем» з Петрового (початок — о 14:00).