Олександрія — Металіст 1925 — 3:3. Чемпіонат України, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-02-27 15:00 27 лютого відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Олександрія (Олександрія) і ... Олександрія — Металіст 1925 — 3:3. Чемпіонат України, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

27 лютого відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Олександрія (Олександрія) і Металіст 1925 (Харків).

Олександрія - Металіст 1925 - 3:3. Чемпіонат України, 6-й тур. Огляд матчу, статистикаОлександрія - Металіст 1925 - 3:3. Чемпіонат України, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат України, 6-й тур

Олександрія (Олександрія) — Металіст 1925 (Харків) — 3:3 (1:2)
Голи: Третьяков (7), Третьяков (68), Богдан Кобзар (81) — E. Ткачук (21), Бичек (32), Шершень (47)

Попередження: A. Чирук Юрійович (30), B. Вачиберадзе (73), Русин (76), E. Ткачук (90+2)

Огляд матчу Олександрія — Металіст 1925:

Хрустким осіннім днем на КСК «Ніка» відбувся матч Прем’єр-ліги між «Олександрією» та харківським «Металістом 1925». Уже на 7-й хвилині М. Третьяков першим ударом вивів «Олександрію» вперед — 1:0. Але на 21-й хвилині Є. Ткачук зрівняв рахунок голом у ворота харківського «Металіста 1925». Потім А. Чирук Юрійович отримав жовту картку за «Металіст 1925 Харків» і рахунок став 10 на 10. Через дві хвилини К. Бичек знову вивів свою команду вперед, зробивши рахунок 1:2. Після перерви у складі «Олександрії» на заміну вийшли О. Шулянський, О. Кожушко та В. Волошин, Кобзар.

У харківського «Металіста 1925» замість них вийшли О. Мозіль, Д. Сидоренко, К. Бичек, Д. Капінус, М. Шершен і В. Дмитренко. Здавалося, це пішло на користь харківському «Металісту 1925», бо на 47-й хвилині М. Шершен забив третій м’яч. Але потім «Олександрія» не здалася. М. Третьяков зрівняв рахунок, забивши свій другий гол за вечір. Незабаром харківський «Металіст 1925» опинився в скрутному становищі: жовті картки отримали Б. Вачиберадзе і Р. Русин. У кінцівці господарі зробили ривок: С. Рибалка, К. Ковалець, А. Цуріков і В. Калитвинцев посилили атаку. На заміну вийшли Е. Мустафаєв і А. Авагімян. За рахунку 3:3 ще було багато шансів вийти з глухого кута. Зрештою, Б. Кобзар забив останній м’яч у ворота «Олександрії». У підсумку, захопливий матч між двома командами завершився з рахунком 3:3.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Олександрія — Дніпро-1, Металіст 1925 — Шахтар.