Минай — Шахтар — 1:4. Чемпіонат України, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-02-28 17:00 28 лютого відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Минай (Минай) і ... Минай — Шахтар — 1:4. Чемпіонат України, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

28 лютого відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Минай (Минай) і Шахтар (Донецьк).

Минай - Шахтар - 1:4. Чемпіонат України, 9-й тур. Огляд матчу, статистикаМинай - Шахтар - 1:4. Чемпіонат України, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат України, 9-й тур

Минай (Минай) — Шахтар (Донецьк) — 1:4 (1:3)
Голи: Воробчак (31) — T. Stepanenko (8), Сікан (15), Судаков (40), Сікан (60)

Огляд матчу Минай — Шахтар:

У матчі між «Минаєм» і донецьким «Шахтарем» на «Арені Львів» господарі програли з рахунком 1:4. Донецький «Шахтар» розпочав матч із голу Т. Степаненка на 8-й хвилині, а потім Д. Сікан на 15-й хвилині зробив рахунок 0:2. На 31-й хвилині «Минай» відповів голом Н. Воробчака. На 40-й хвилині донецький «Шахтар» мав шанс збільшити перевагу, але пенальті Г. Судакова було відбито. На початку другого тайму Минай здійснив дві швидкі заміни. На 46-й хвилині В. Рогозинський замінив О. Мельника, а А. Байдал — М. Шишку.

Невдовзі після цього донецький «Шатар» забив гол Д. Сікану на 60-й хвилині і зробив дві заміни — Ю. Ракицький замінив Д. Топалова (61-ша хвилина), а О. Зубков — Г. Гочолейшвілі. Гочолейшвілі (61-ша хвилина). На 62-й хвилині К. Келсі замінив Д. Сікана. На 67-й хвилині у складі донецького «Шахтаря» Т. Степаненко замінив Ю. Назаріна, а в складі «Минаю» відбулися ще зміни — Ю. Твердохліб замінив Р. Паламаря (74-та хвилина), а О. Вишневський замінив Д. Колесника (79-та хвилина). На 79-й хвилині замість І. Петряка вийшов Г. Судаков. На 85-й хвилині Д. Холуб вийшов замість М. Воробчака у «Миная», а на 90-й хвилині жовту картку отримав М. Гечев. У підсумку рахунок став 1:4, коли на останній хвилині І. Петряк забив гол, який приніс перемогу донецькому «Шахтарю».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Львів — Минай, Металіст 1925 — Шахтар.