Ювентус — Торіно — 4:2. Чемпіонат Італії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-02-28 23:45 28 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Ювентус (Турин) і ... Ювентус — Торіно — 4:2. Чемпіонат Італії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

28 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Ювентус (Турин) і Торіно (Турин).

Ювентус - Торіно - 4:2. Чемпіонат Італії, 24-й тур. Огляд матчу, статистикаЮвентус - Торіно - 4:2. Чемпіонат Італії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 24-й тур

Ювентус (Турин) — Торіно (Турин) — 4:2 (2:2)
Голи: Хуан Куадрадо (16), Даніло (45+1), Бремер (71), Рабьо (81) — Ю. Карамох (2), Санабрія (43)

Предупредження: Rodriguez (60), Самуеле Річчі (90+5)

Огляд матчу Ювентус — Торіно:

Довгоочікуване туринське дербі між запеклими суперниками «Ювентусом» і «Торіно» виправдало очікування всіх уболівальників. Матч, що відбувся на стадіоні «Альянц», був напруженим від самого початку. Уже на 2-й хвилині гості — «Торіно» — повели в рахунку після голу Ю. Карамоха. Але ця перевага була недовгою, і «Ювентус» швидко відігрався на 16-й хвилині, коли Х. Куадрадо влучив у сітку воріт. Невдовзі гості знову вийшли вперед, коли А. Санабрія знайшов ціль на 43-й хвилині. Однак у першому таймі останнє слово залишилося за «Ювентусом», коли Даніло зрівняв рахунок на 45-й хвилині матчу. Після перерви «Торіно» першим здійснив заміну: на 60-й хвилині Ю. Карамох змінив Н. Радоньїча. Після цього гості опинилися не на тому боці судді, коли Р. Родрігес отримав жовту картку.

Після цього «Ювентус» зробив три заміни поспіль. Е. Барренечеа, П. Погба та Х. Куадрадо вийшли замість М. Де Скільо, Ф. К’єзи та П. Погба відповідно. Матч почав загострюватися, коли Бремер забив третій гол за «Ювентус» на 71-й хвилині матчу. Це стало вирішальним моментом у матчі, оскільки «Торіно» почав іти вперед у пошуках ще одного гола. При цьому їм довелося зробити ще три швидкі заміни: К. Лінетті був замінений на С. Річчі, Н. Радоньїч — на Д. Секу, а Р. Родрігес — на М. Войводу. На 81-й хвилині А. Рабіо поставив крапку в матчі за «Ювентус», забивши гол. «Торіно» намагався врятувати хоч щось у цій грі, але безуспішно. На 90-й хвилині матчу «Ювентус» зробив ще одну заміну, випустивши на поле Л. Бонуччі. Коли пролунав свисток на перерву, рахунок став 4-2 «Ювентус» — «Торіно». Це була впевнена перемога господарів поля, яка забезпечила їм три очки в цьому матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Рома — Ювентус, Торіно — Болонья.