Альмерія — Вільярреал — 0:2. Чемпіонат Іспанії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-04 19:15 4 березня відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Альмерія (Іспанія) і ... Альмерія — Вільярреал — 0:2. Чемпіонат Іспанії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

4 березня відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Альмерія (Іспанія) і Вільярреал (Іспанія).

Альмерія - Вільярреал - 0:2. Чемпіонат Іспанії, 24-й тур. Огляд матчу, статистикаАльмерія - Вільярреал - 0:2. Чемпіонат Іспанії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 24-й тур

Альмерія (Іспанія) — Вільярреал (Іспанія) — 0:2 (0:0)
Голи: Джерард Морено (76), Моралес (88)

Попередження: Сезар де ла Ос (14), Чумі (55), Дж. Фойт (56), Альбіоль (67), Джерард Морено (80), Луїс Хав’єр Суарес (90+3)

Огляд матчу Альмерія — Вільярреал:

Футбольний матч між Альмерією та Вільярреалом був довгоочікуваним протистоянням двох команд різного калібру. На стадіоні «Power Horse» — Estadio de los Juegos Mediterráneos — відбулася захоплива зустріч, у якій обидві команди продемонстрували вражаючу майстерність протягом усієї гри. Рахунок у перерві 0:0 свідчив про напружену боротьбу між двома командами. Альмерія добре боролася, щоб не дати Вільярреалу забити гол на початку гри. Однак у другому таймі «Вільярреал» вийшов уперед, і на 76-й хвилині Херард Морено блискучим ударом відкрив рахунок. Альмерія щосили намагалася зрівняти рахунок, але було надто пізно, оскільки Вільярреал забезпечив собі перемогу другим голом, забитим Х.Л. Моралесом на 88-й хвилині. Матч був відзначений низкою подій, жовтими картками, замінами і голами. На 14-й хвилині гравець «Альмерії» К. де ла Хос отримав жовту картку, задавши тон фізичній боротьбі. На початку другого тайму «Альмерія» зробила три заміни, випустивши Ф. Мартінеса, С. Акієме і А. Ембарбу замість Д. Марино, А. Сентеллеса і С. Кости відповідно.

На 69-й хвилині настала черга Вільярреала зробити заміни, випустивши на поле Й. Піно і Р. Терратса замість Г. Морено і Е. Капуе відповідно. Л. Суарес з Альмерії також був замінений на 70-й хвилині, його замінив Л. Рамазані. Загалом у матчі було чотири жовті картки, до того ж Чумі з Альмерії та Х. Фойт і Р. Альбіоль із Вільярреала отримали їх на 55-й, 56-й і 67-й хвилинах відповідно. Г. Морено з «Вільярреала» також отримав жовту картку на 80-й хвилині. Нарешті, гравець «Альмерії» К. де ла Хос отримав другу жовту картку, що призвело до його вилучення з гри, і Лазаро зайняв його місце на 79-й хвилині. Матч закінчився з рахунком 0:2 на користь «Вільярреала», причому Хосе Луїс Моралес оформив перемогу на останніх хвилинах гри. Інший бомбардир «Вільярреала», Жерар Морено, був замінений на 69-й хвилині, його замінив А. Педраса. Останніми замінами у складі «Вільярреала» стали С. Чуквуезе і А. Баена, які вийшли замість Х. Мохікі і Г. Ло Сельсо на 89-й хвилині. Загалом, матч вийшов захопливим, у ньому «Вільярреал» грав блискуче і здобув перемогу над здібною командою «Альмерія». Перемога дозволила «Вільярреалу» зберегти свої позиції у верхній частині турнірної таблиці Ла Ліги, а «Альмерії» доведеться перегрупуватися і повернутися сильнішою в наступному матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Севілья — Альмерія, Вільярреал — Бетіс.