Саутгемптон — Лестер — 1:0. Чемпіонат Англії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-04 21:30 4 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Саутгемптон (Англія) і ... Саутгемптон — Лестер — 1:0. Чемпіонат Англії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

4 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Саутгемптон (Англія) і Лестер (Англія).

Саутгемптон - Лестер - 1:0. Чемпіонат Англії, 26-й тур. Огляд матчу, статистикаСаутгемптон - Лестер - 1:0. Чемпіонат Англії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 26-й тур

Саутгемптон (Англія) — Лестер (Англія) — 1:0 (1:0)
Голи: Сі Джей Алькарас (35)

Предупредження: Сі Джей Алькарас (21), Гарві Барнс (43), Меддісон (45+4), Че Адамс (62), Армстронг (77), Ворд-Проуз (90+4)

Огляд матчу Саутгемптон — Лестер:

Саутгемптон — Лестер: Важка перемога «святих» У цьому матчі Прем’єр-ліги, що проходив на стадіоні «Сент-Мері», господарі поля команда «Саутгемптон» приймала «Лестер Сіті» в напруженій боротьбі. Оскільки обидві команди прагнули розвинути свою хорошу форму в останні тижні, матч обіцяв бути захоплюючим для вболівальників. Перша значуща подія матчу відбулася на 21-й хвилині, коли гравцеві «Саутгемптона» Сі Джей Алькарасу була показана жовта картка. Незабаром у «Лестера» був шанс повести в рахунку, але півзахисник «святих» Джеймс Ворд-Проуз промахнувся з пенальті на 32-й хвилині. Саутгемптону, однак, не довелося довго чекати, щоб відкрити рахунок. На 35-й хвилині Алькарас виправив свою помилку і вдалим ударом вивів «святих» уперед.

«Лестер» спробував швидко відповісти, але не зміг влучити у площину воріт, незважаючи на те, що створив кілька хороших моментів. У другій половині матчу обидві команди внесли зміни до своїх складів. На 46-й хвилині «Лестер» замінив Гарві Барнса на Денніса Праета. Саутгемптон, навпаки, замінив Алькараса на Мохамеда Ельюнуссі на 50-й хвилині. У другій половині матчу боротьба залишалася напруженою, обидві команди щосили намагалися прорватися вперед. Че Адамс із «Саутгемптона» отримав жовту картку на 62-й хвилині, і незабаром після цього він був замінений на Шейна Лонга. Тео Волкотт також був замінений на Стюарта Армстронга. Лестер також зробив дві заміни на 68-й хвилині, замінивши Веслі Фофану і Джеймі Варді на Нампаліса Менді і Тете відповідно. Однак їхні спроби зрівняти рахунок були припинені рішучою обороною «Саутгемптона». У матчі було показано загалом чотири жовті картки: Алькарас, Ворд-Проуз, Армстронг із «Саутгемптона» і Барнс із «Лестера». К. Сулемана з’явився у складі «святих» на 80-й хвилині, замінивши Стюарта Армстронга. До фінального свистка «Саутгемптон» вийшов переможцем із рахунком 1:0 завдяки голу Алькараса в першому таймі. Ця перемога дозволила їм піднятися на вищу позицію в турнірній таблиці, тоді як «Лестеру» довелося задовольнитися мінімальною поразкою. Загалом, це був захопливий матч, у якому обидві команди проявили багато енергії та інтенсивності. Саутгемптон тепер буде прагнути розвинути цю перемогу, в той час як Лестер захоче повернутися і знову почати перемагати. Вболівальники обох команд будуть з нетерпінням чекати наступного матчу, щоб побачити, як вони виступлять.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ман.Юнайтед — Саутгемптон, Лестер — Челсі.