Ворскла — Зоря — 2:3. Чемпіонат України, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-05 16:55 5 березня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Ворскла (Полтава) і ... Ворскла — Зоря — 2:3. Чемпіонат України, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

5 березня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Ворскла (Полтава) і Зоря (Луганськ).

Ворскла - Зоря - 2:3. Чемпіонат України, 16-й тур. Огляд матчу, статистикаВорскла - Зоря - 2:3. Чемпіонат України, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат України, 16-й тур

Ворскла (Полтава) — Зоря (Луганськ) — 2:3 (2:0)
Голи: Т. Сефері (5), Т. Сефері (16) — Бражко (57), Русин (90+1), Бражко (90+3)

Попередження: Вантух (13), П. ван Левен (20), Імереков (20), Булеца (27), О. Скляр (33), Лукас Рамірес (64), Лукас Рамірес (72), P. Isenko (86)

Огляд матчу Ворскла — Зоря:

У матчі Прем’єр-ліги, що відбувся на стадіоні КСК «Ніка», полтавська «Ворскла» і луганська «Зоря» зустрілися в захопливому поєдинку. Обидві команди прагнули перемоги, і гра була сповнена напруженими моментами та драматичними поворотами. Перший тайм розпочався з того, що полтавська «Ворскла» вийшла вперед, завдяки голу Т. Сефері на 5-й хвилині. Господарі поля продовжували створювати моменти, і їхня наполегливість принесла свої плоди, коли на 16-й хвилині було призначено пенальті, який Сефері зміг реалізувати. Луганська «Зоря» намагалася знайти свій ритм і отримала три жовті картки поспіль: Р. Вантух, М. Імере. Вантух, М. Імереков і П. ван Левен отримали попередження від судді. На початку другого тайму луганська «Зоря» зробила заміну, випустивши Д. Нагнойного замість Е. Герреро. Це виявилося хорошим ходом, оскільки удача луганської «Зорі» почала змінюватися.

На 57-й хвилині В. Бражко забив фантастичний гол, скоротивши відставання до одного м’яча. Обидві команди зробили заміни: Д. Антюх вийшов замість М. Хланя у луганської «Зорі», а Р. Лопес замінив Д. Хрипчука у полтавської «Ворскли». Однак гравець полтавської «Ворскли» Лукас Рамірес отримав дві жовті картки поспіль, унаслідок чого йому було показано червону картку, а його команда залишилася до кінця гри вдесятьох. Луганська «Зоря» продовжувала тиснути, і на 90-й хвилині М. Русин забив вирішальний гол. Русин забив вирішальний гол, зрівнявши рахунок. У ворота луганської «Зорі» було призначено пенальті, який класно реалізував В. Бражко, подарувавши своїй команді перевагу на останніх хвилинах гри. Луганська «Зоря» зробила останню заміну, випустивши О. Хахльова замість М. Русина. Підсумковий рахунок — 2:3 на користь луганської «Зорі», гості здобули перемогу в запеклій боротьбі після захоплюючого другого тайму. Гра стала свідченням майстерності та рішучості обох команд, продемонструвавши захоплюючі можливості, які може дати футбол.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Верес — Ворскла, Зоря — Львів.