Монпельє — Анже — 5:0. Чемпіонат Франції, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-05 18:00 5 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Монпельє (Франція) і ... Монпельє — Анже — 5:0. Чемпіонат Франції, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

5 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Монпельє (Франція) і Анже (Франція).

Монпельє - Анже - 5:0. Чемпіонат Франції, 26-й тур. Огляд матчу, статистикаМонпельє - Анже - 5:0. Чемпіонат Франції, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 26-й тур

Монпельє (Франція) — Анже (Франція) — 5:0 (3:0)
Голи: Хазрі (2), Саваньє (25), Ф. Мауасса (45+2), Саваньє (51), Сепе Ельє Вахі (73)

Предупредження: K. Kouyate (8), O. Camara (33), Бенталеб (57), Бенталеб (57), Блажич (82)

Огляд матчу Монпельє — Анже:

Монпельє здобув домінуючу перемогу над Анжером з рахунком 5:0 у матчі Ліги 1 У нещодавньому матчі Ліги 1, який відбувся на стадіоні Стад де ла Моссон, Монпельє приймав Анжер в односторонньому матчі. Монпельє домінував у грі від початку до кінця, і підсумковий рахунок 5:0 став справедливим відображенням їхньої переваги. Монпельє відкрив рахунок на самому початку, Вахбі Хазрі забив з близької відстані на другій хвилині гри. Вони продовжували нагнітати тиск, і незабаром Куяте був вилучений з поля за жовту картку на восьмій хвилині. Господарі продовжували домінувати, і на 25-й хвилині їм було призначено пенальті, який акуратно реалізував Тежі Саваньє. «Анже» було важко закріпитися в грі, і ситуація не покращилася, коли Камара заробив жовту картку на 33-й хвилині. Коли до кінця тайму залишалося всього кілька хвилин, Фаїтут Мауасса з «Монпельє» забив приголомшливий гол з-за меж штрафного, забезпечивши своїй команді неприступну перевагу перед перервою.

Рахунок 3:0 у перерві задав тон другому тайму, і «Монпельє» не знадобилося багато часу, щоб збільшити свою перевагу. На 51-й хвилині Саваньє потужним ударом з-за меж штрафного забив свій другий гол у матчі і четвертий гол «Монпельє». Справи «Анже» йшли дедалі гірше й гірше, коли на 57-й хвилині Бенталеб отримав жовту картку, а потім другу жовту картку і наступну червону. Монпельє продовжував домінувати, і господарі поля зробили кілька змін на 61-й і 62-й хвилинах: Мавідідіді і Вахі вийшли замість Мауасси і Хазрі відповідно. На 73-й хвилині Вахі забив свій перший гол за вечір і п’ятий гол «Монпельє», поставивши крапку в матчі з «Анже». «Анже» спробував внести деякі зміни в гру на останніх хвилинах, зробивши три заміни на 67-й, 71-й і 77-й хвилинах, але це було безрезультатно. Монпельє продовжував володіти перевагою, і на 82-й хвилині Блазік отримав жовту картку. Фінальний свисток ознаменував повну перемогу «Монпельє», і вони будуть задоволені чистою грою проти «Анже». Ця перемога дозволила їм піднятися вгору турнірними сходами в Лізі 1, і в наступному матчі вони почуватимуться дуже впевнено.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Аяччо — Монпельє, Анже — Тулуза.