Рома — Ювентус — 1:0. Чемпіонат Італії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-05 23:45 5 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Рома (Рим) і ... Рома — Ювентус — 1:0. Чемпіонат Італії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

5 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Рома (Рим) і Ювентус (Турин).

Рома - Ювентус - 1:0. Чемпіонат Італії, 25-й тур. Огляд матчу, статистикаРома - Ювентус - 1:0. Чемпіонат Італії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 25-й тур

Рома (Рим) — Ювентус (Турин) — 1:0 (0:0)
Голи: Манчіні (53)

Попередження: Локателлі (31), Матіч (33), Крістанте (58), Спінаццола (63), Костич (75)

Огляд матчу Рома — Ювентус:

У довгоочікуваному матчі між двома гігантами італійського футболу, AS Roma і Juventus зійшлися на Stadio Olimpico в довгоочікуваному поєдинку Серії А. На початку першого тайму обидві команди не могли забити, але напруга не спадала, оскільки обидві команди боролися за таку необхідну перемогу. На 31-й хвилині півзахисник «Ювентуса» М. Локателлі отримав жовту картку за необережний виклик. Кілька хвилин по тому Н. Матіч із «Роми» також отримав жовту картку. Перша серйозна заміна в матчі відбулася на 46-й хвилині, коли Алекс Сандро з «Ювентуса» замінив Л. Бонуччі. Однак одразу після початку другого тайму гравець «Роми» Дж. Манчіні забив перший і єдиний гол у матчі, забезпечивши своїй команді перевагу на 53-й хвилині, на радість домашньої публіки. У наступні хвилини «Рома» опинилася в обороні, а Б. Крістанте отримав жовту картку за фол на 58-й хвилині. На 60-й хвилині «Ювентус» зробив другу заміну: Н. Фаджіолі замінив Ф. К’єзу.

На 63-й хвилині гравець «Роми» Л. Спінаццола дістав жовту картку, і незабаром після цього тренер Паулу Фонсека провів першу заміну: на 64-й хвилині Н. Залевскі замінив Р. Карсдорпа. На 73-й хвилині Фонсека зробив ще дві заміни: П. Дибала і Г. Вейналдум замінили Т. Абрахама і Е. Бове відповідно. На 75-й хвилині гравець «Ювентуса» Ф. Костич отримав жовту картку. Третя й остання заміна у складі «Роми» відбулася на 86-й хвилині, коли Л. Пеллегріні замінив К. Вольпато. Коли матч вступив в останні хвилини, «Ювентус» зробив дві останні заміни поспіль: на 89-й хвилині Х. Куадрадо замінив М. Кіна. Однак у компенсований час усе пішло не так для «Ювентуса», оскільки М. Кін отримав червону картку. Зрештою, «Рома» здобула перемогу, вразивши домашніх уболівальників значною перемогою над суперниками «Ювентуса». Рахунок 1:0 на користь «Роми» змусив уболівальників встати на ноги та залишив багатьох задоволеними. Уболівальники хотіли б бути присутніми на стадіоні, щоб побачити цей матч наживо.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Рома — Сассуоло, Ювентус — Сампдорія.