Ренн — Марсель — 0:1. Чемпіонат Франції, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-05 23:45 5 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ренн (Франція) і ... Ренн — Марсель — 0:1. Чемпіонат Франції, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

5 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ренн (Франція) і Марсель (Франція).

Ренн - Марсель - 0:1. Чемпіонат Франції, 26-й тур. Огляд матчу, статистикаРенн - Марсель - 0:1. Чемпіонат Франції, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 26-й тур

Ренн (Франція) — Марсель (Франція) — 0:1 (0:0)
Голи: Колашинац (57)

Предупредження: Дезіре Дуе (66), Л. Балерді (90+2)

Огляд матчу Ренн — Марсель:

У довгоочікуваному матчі Ліги 1 «Ренн» зустрівся з «Марселем» на стадіоні «Роажон Парк». Перша половина матчу була напруженою, обидві сторони намагалися встановити домінування. Однак жодна з команд не змогла забити гол у перші 45 хвилин, і рахунок у перерві склав 0:0. У другому таймі «Марсель» зробив заміну на 6-й хвилині, випустивши М. Гуендузі замість Р. Малиновського. Але вже на 57-й хвилині у грі настав перелом. Марселець С. Колашинац ударом з близької відстані вразив сітку воріт, забезпечивши своїй команді перевагу. Намагаючись повернутися в гру, «Ренн» зазнав невдачі на 66-й хвилині, коли Д. Дуе отримав жовту картку.

Господарі поля зробили кілька замін: Ж. Доку вийшов замість Дуе на 26-й хвилині, а А. Калімуендо замінив І. Салаха на 73-й хвилині. Тим часом «Марсель» зробив дві заміни, випустивши Ж. Клосса замість І. Каборе на 80-й хвилині і К. Ундера замість А. Унаї п’ять хвилин потому. Марсель ще не закінчив із замінами: на 85-й хвилині він випустив А. Санчеса замість Вітінью. Ренн також зробив заміну: Б. Буріго замінив Л. Мажера. На жаль для господарів поля, вони не змогли зрівняти рахунок до фінального свистка, і матч закінчився з рахунком 0:1. Матч не обійшовся без карток: на 90-й хвилині жовту картку отримав Л. Балерді, який грав за «Марсель». Незважаючи на поразку, «Ренн» провів чудовий поєдинок проти сильної команди «Марселя», і вболівальники сподіватимуться на кращий результат у наступній грі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Осер — Ренн, Марсель — Страсбур.