Артем Фаворов забив черговий гол у чемпіонаті Угорщини (ВІДЕО)

2023-03-06 10:23 Вихованець київського «Динамо» Артем Фаворов, який виступає зараз за угорську «Академію Пушкаша», відзначився черговим голом за ... Артем Фаворов забив черговий гол у чемпіонаті Угорщини (ВІДЕО)

Вихованець київського «Динамо» Артем Фаворов, який виступає зараз за угорську «Академію Пушкаша», відзначився черговим голом за свою нинішню команду.

Артем Фаворов у матчі з "Гонведом"

28-річний півзахисник потрапив до стартового складу «Академії Пушкаша» на виїзний матч 22-го туру чемпіонату Угорщини з «Гонведом», а на 47-й хвилині зустрічі після подачі з кутового зумів підправити м’яч у ворота суперника на дальній штанзі, тим самим відкривши рахунок.

Утім, гол українця не допоміг «Академії Пушкаша» здобути позитивний результат — команда Фаворова в підсумку поступилася з рахунком 1:3.

Чемпіонат Угорщини. 22-й тур

«Гонвед» — «Академія Пушкаша» — 1:3 (0:0)
Голи: Пренга (57, 67), Лукіч (81) — ФАВОРОВ (47)

Додамо, що в цьому поєдинку Фаворов провів на полі всі 90 хвилин гри. Загалом же в поточному сезоні український легіонер узяв участь у 20-ти матчах «Академії Паушкаша» (17 із них — у стартовому складі), і в його активі три голи.