Шериф — Ніцца — 0:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-03-09 21:45 9 березня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Шериф (Тирасполь) і Ніцца (Франція). ... Шериф — Ніцца — 0:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

9 березня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Шериф (Тирасполь) і Ніцца (Франція).

Шериф - Ніцца - 0:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистикаШериф - Ніцца - 0:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

Ліга конференцій

Шериф (Тирасполь) — Ніцца (Франція) — 0:1 (0:1)
Голи: A. Amraoui (45+3)

Попередження: Патрік Кпозо (12), Данте (44), І. Рашид (62), Хепрен Тюрам (64), Пабло Росаріо (73), Armel Zohouri (87)

Огляд матчу Шериф — Ніцца:

У напруженому матчі «Ніцца» здобула перемогу над тираспольським «Шерифом» із рахунком 1:0 у рамках Ліги конференції УЄФА Europa. Матч проходив на стадіоні «Зімбру» в Молдові, і обидві команди виходили на гру з надією набрати всі три очки. Перший тайм розпочався з великою енергією та інтенсивністю, обидві команди прагнули взяти гру під свій контроль. Однак саме «Ніцца» зуміла взяти першу кров, коли А. Амрауї забив вирішальний гол на 45-й хвилині. Гол став результатом спритного пасу та відмінного фінішу Амрауї, який зумів переправити м’яч повз воротаря. Тираспольський «Шериф» спробував відігратися і зрівняти рахунок, але йому завадив захист «Ніцци». Вони також зіткнулися з втратою П. Кпозо, який отримав жовту картку на 12-й хвилині. Ніцці вдалося втримати свою перевагу до кінця першого тайму за рахунку 0:1 на їхню користь.

У другому таймі тираспольський «Шериф» вийшов на поле у всеозброєнні, намагаючись відігратися. Однак захист «Ніцци» тримався стійко, і в спробі утримати гру під контролем обом командам було видано кілька жовтих карток. На 56-й хвилині Р. Аканбі був замінений на І. Б. Атімвена, щоб додати команді свіжих ніг і креативності. У міру того, як час минав, обидві команди зробили низку замін, і гравці виходили на поле, щоб спробувати переломити хід гри на свою користь. Ніцці вдалося втримати невелику перевагу до фінального свистка, і матч закінчився з рахунком 0:1 на їхню користь. Хоча тираспольський «Шериф», можливо, і програв, вони можуть високо підняти голову за те, що мужньо боролися з дуже сильною командою «Ніцца». Матч став чудовою демонстрацією майстерності та рішучості обох команд і виявився захопливим видовищем для вболівальників, які спостерігали за ним із трибун і з усього світу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ніцца — Шериф, Ніцца — Шериф.