Уніон — Юніон Сент-Жіллуаз — 3:3. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-03-09 21:45 9 березня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Уніон (Берлін) і Юніон Сент-Жіллуаз ... Уніон — Юніон Сент-Жіллуаз — 3:3. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

9 березня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Уніон (Берлін) і Юніон Сент-Жіллуаз (Бельгія).

Уніон - Юніон Сент-Жіллуаз - 3:3. Ліга Європи. Огляд матчу, статистикаУніон - Юніон Сент-Жіллуаз - 3:3. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

Ліга Європи

Уніон (Берлін) — Юніон Сент-Жіллуаз (Бельгія) — 3:3 (1:1)
Голи: Йосип Джуранович (42), Робін Ноч (69), Мішель (89) — В. Боніфацій (28), Y. Vertessen (58), В. Боніфацій (72)

Попередження: Y. Vertessen (20), Сенне Лінен (53), С. Burgess (68), Робін Ноч (75), Гіссельманн (86)

Огляд матчу Уніон — Юніон Сент-Жіллуаз:

Захопливий поєдинок між берлінським «Уніоном» і «Уніоном Санкт-Жіллуаз» у рамках Ліги Європи УЄФА завершився внічию 3:3 на стадіоні «Ан дер Альтен Ферстерей». Матч характеризувався наскрізною дією, і обидві сторони продемонстрували фантастичне видовище, залишивши вболівальників у напрузі протягом усіх 90 хвилин. Гра почалася з того, що «Уніон Сен-Жіллуаз» отримав раннє вилучення, коли Ю. Вертессену було показано жовту картку лише на 20-й хвилині матчу. Однак це не зупинило їх, і через вісім хвилин вони повели в рахунку завдяки вдалому удару В. Боніфація. Берлінський «Уніон» відповів на 42-й хвилині, коли Ю. Юранович знайшов у сітці воріт суперника та зрівняв рахунок. Перший тайм закінчився з рівним рахунком 1:1, створивши основу для захопливого другого тайму. Другий тайм розпочався так само напружено, як і перший. На 58-й хвилині «Уніон Сент-Жіллуаз» знову вийшов уперед завдяки голу Ю. Вертессена.

Берлінський «Уніон» запекло пручався і був винагороджений, коли на 69-й хвилині Р. Кнохе забив гол і знову зрівняв рахунок. Однак «Уніон Сент-Жіллуаз» не встояв і швидко вийшов уперед на 72-й хвилині, коли Боніфацій забив свій другий гол у матчі. Потім у матчі стався шквал замін, обидві команди прагнули знайти переможця. У складі «Уніон Берлін» вийшли С. Мішель, Н. Гіссельманн, Я. Левелінг, а «Уніон Сен-Жіллуаз» замінив Ю. Вертессена на С. Адінгра, Ж. Лазаре Амані на К. Пуертаса і В. Боніфація на Г. Нільссона в останні хвилини гри. І саме тоді, коли здавалося, що «Уніон Сент-Жіллуаз» піде з трьома очками, «Уніон Берлін» на 89-й хвилині завдяки голу С. Мішеля зрівняв рахунок, вирвавши очко з-під носа гостей. Загалом, це була фантастична гра у футбол, обидві сторони показали вражаючі результати. Нічия була справедливим результатом, і обидві команди отримають позитивні моменти з цієї гри, продовжуючи свої відповідні кампанії в Лізі Європи.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Юніон Сент-Жіллуаз — Уніон, Юніон Сент-Жіллуаз — Уніон.