Ман.Юнайтед — Бетіс — 4:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-03-10 00:00 9 березня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Ман.Юнайтед (Англія) і Бетіс (Севілья). ... Ман.Юнайтед — Бетіс — 4:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

9 березня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Ман.Юнайтед (Англія) і Бетіс (Севілья).

Ман.Юнайтед - Бетіс - 4:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистикаМан.Юнайтед - Бетіс - 4:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

Ліга Європи

Ман.Юнайтед (Англія) — Бетіс (Севілья) — 4:1 (1:1)
Голи: Маркус Решфорд (6), Антоній (52), Bruno Fernandes (58), Вегорст (84) — A. Перес (32)

Попередження: Вегорст (56), Bruno Fernandes (69)

Огляд матчу Ман.Юнайтед — Бетіс:

У захоплюючому матчі Ліги Європи УЄФА між командами «Манчестер Юнайтед» і «Реал Бетіс» «червоні дияволи» здобули впевнену перемогу з рахунком 4:1. Матч проходив на стадіоні «Олд Траффорд», який був переповнений уболівальниками, які з нетерпінням чекали на незабутній поєдинок між двома найкращими командами. Перший гол у матчі був забитий гравцем «Манчестер Юнайтед» М. Решфордом на шостій хвилині, що дало домашній публіці багато приводів для радості. Однак невдовзі «Реал Бетіс» зрівняв рахунок, забивши гол А. Переса на 32-й хвилині. Переса на 32-й хвилині. Рахунок у перерві — 1:1 — свідчив про те, що другий тайм буде запеклою боротьбою за перевагу.

Обидві команди розпочали другий тайм із нових замін: «Реал Бетіс» випустив С. Каналеса та А. Руїбаля замість Хоакіна та Луїса Енріке, а «Манчестер Юнайтед» замінив А. Ван-Біссаку на Д. Далота. У другому таймі «Манчестер Юнайтед» вийшов уперед, і Антоні забив приголомшливий гол на 52-й хвилині, забезпечивши своїй команді перевагу. За ним пішов Б. Фернандеш, який забив гол на 58-й хвилині, ще більше зміцнивши перевагу «Юнайтед». У час, що залишився у другому таймі, обидві команди зробили кілька замін: «Манчестер Юнайтед» випустив на поле Дж. Санчо і Т. Маласію замість М. Решфорда і Л. Шоу, а «Реал Бетіс» замінив А. Переса, Б. Іглесіаса та А. Гуардадо на С. Каналеса, Хуанмі і А. Гуардадо. Каналеса, Хуанмі та Г. Родрігеса. Обидві команди отримали жовті картки під час матчу, причому гравці «Манчестер Юнайтед» В. Вегхорст і Б. Фернандеш були попереджені на 56-й і 69-й хвилинах відповідно. Матч завершився шквалом пізніх замін: Фред і С. МакТоміней замінили Антоні, а останнього замінив Ф. Пеллістрі на 82-й хвилині. Реал Бетіс, тим часом, випустив Хуанмі замість Вілліана Хосе на 81-й хвилині. Останній гол у матчі забив Вегхорст за «Манчестер Юнайтед» на 84-й хвилині, оформивши перемогу своєї команди. Загалом, це був захопливий матч, який продемонстрував майстерність і тактику двох найкращих команд, а переможцем у підсумку став «Манчестер Юнайтед».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Бетіс — Ман.Юнайтед, Бетіс — Ман.Юнайтед.