Зінченко влаштував бійку в матчі «Арсеналу» в Лізі Європи, за що отримав жовту картку (ФОТО, ВІДЕО)

2023-03-10 08:33 Український захисник лондонського «Арсеналу» Олександр Зінченко опинився в епіцентрі одного з епізодів першого матчу 1/8 фіналу ... Зінченко влаштував бійку в матчі «Арсеналу» в Лізі Європи, за що отримав жовту картку (ФОТО, ВІДЕО)

Український захисник лондонського «Арсеналу» Олександр Зінченко опинився в епіцентрі одного з епізодів першого матчу 1/8 фіналу Ліги Європи проти лісабонського «Спортинга», що відбувся вчора в столиці Португалії.

Олександр Зінченко (у центрі) з'ясовує стосунки з Себастьяном Коатесом

Після того, як на 22-й хвилині цієї зустрічі Вільям Саліба після кутового відкрив рахунок, вивівши «Арсенал» уперед, 26-річний українець вирішив з’ясувати стосунки з капітаном «Спортінга» Себастьяном Коатесом, який грав персонально із Зінченком під час виконання цього стандартного положення. Усе вилилося в сутичку, за підсумками якої обидва її основні фігуранти отримали по жовтій картці.

Це вже четверте попередження для українського півзахисника «Арсеналу» після переходу в цей клуб перед початком поточного сезону.

Додамо, що Зінченко в матчі зі «Спортингом» результативними діями відзначитися не зумів, а на 63-й хвилині зустрічі був замінений. Від WhoScored українець отримав за цей матч оцінку 7.0, що є середнім показником в «Арсеналі» (найнижча оцінка — 5.9, найвища — 8.2).

Ліга Європи. 1/8 фіналу. Перший матч.

«Спортинг» (Лісабон, Португалія)«Арсенал» (Лондон, Англія)2:2 (1:1)
Голи: Інасіу (34), Паулінью (55) — Саліба (22), Моріта (62, автогол)

«Арсенал»: Тернер, Вайт, Ківер (Габріел, 71), Саліба, Зінченко (Томіясу, 63), Джака, Жоржиньо (Парті, 71), Фабіу Вієйра, Сака, Нелсон (Сміт-Роу, 71), Мартінеллі.

Попередження: Коатес (23), Мартінеллі (43) — Зінченко (23), Моріта (58)

У поточному сезоні Зінченко провів за «Арсенал» 24 матчі у всіх турнірах, у 19-ти випадках опиняючись у стартовому складі. У його активі один гол і дві результативні передачі.

10.03.2023, 08:33