Кельн — Бохум — 0:2. Чемпіонат Німеччини, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-10 23:30 10 березня відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Кельн (Німеччина) і ... Кельн — Бохум — 0:2. Чемпіонат Німеччини, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

10 березня відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Кельн (Німеччина) і Бохум (Німеччина).

Кельн - Бохум - 0:2. Чемпіонат Німеччини, 24-й тур. Огляд матчу, статистикаКельн - Бохум - 0:2. Чемпіонат Німеччини, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Німеччини, 24-й тур

Кельн (Німеччина) — Бохум (Німеччина) — 0:2 (0:1)
Голи: К. Штегер (9), Е. Машович (76)

Предупредження: П. Хофманн (29), Асано (49), Дж. Гектор (66), Б. Шмітц (82)

Огляд матчу Кельн — Бохум:

Огляд футбольного матчу: У захопливій зустрічі між ФК «Кольн» і ВФЛ «Бохум» перемога дісталася останньому з рахунком 0:2. Матч проходив на стадіоні RheinEnergieStadion і був частиною ліги Бундесліги. Матч почався захопливо: на 9-й хвилині у ворота «ВФЛ Бохум» було призначено пенальті. К. Штогер з ходу забив гол і забезпечив гостьовій команді ранню перевагу. ФК «Кольн», однак, не здавався і спробував зрівняти рахунок, але не зміг пробити сильну оборону «Бохума». Перший тайм закінчився з рахунком 0:1 на користь «Бочума». У другому таймі ФК «Кольн» вийшов уперед і спробував відігратися, але безуспішно. VfL BOCHUM добре захищався і також намагався збільшити свою перевагу. На 76-й хвилині Е. Масович із «Бочума» забив блискучий гол, збільшивши свою перевагу до 0:2. Цей гол вирішив долю матчу, оскільки ФК «Кольн» не зміг забити жодного гола, незважаючи на кілька запізнілих спроб. Що стосується замін, то обидві команди зробили деякі зміни у своїх складах під час матчу.

VfL BOCHUM випустив Д. Т. Соареса замість Д. Хайнца на 46-й хвилині. Вони також ввели в гру К. Стафілідіса замість С. Янко на 71-й хвилині і П. Кунде замість Т. Асано на 81-й хвилині. ФК «Кольн» здійснив три заміни на 67-й хвилині, випустивши двох гравців: Д. Зельке замість С. Тіггеса і Д. Любічича замість Д. Гусейнбашича. Крім того, на 77-й хвилині Е. Мартель замінив М. Олесена, а Ф. Кайнц — Т. Лемперле. Л. Майна вийшов замість С. Адамяна на 78-й хвилині. Матч був напруженим протягом усього часу, обидві команди отримали кілька жовтих карток. П. Хофманн із «Бохума» отримав жовту картку на 29-й хвилині, а Т. Асано був вилучений з поля на 49-й хвилині. Й. Хектор із ФК «Кольн» отримав жовту картку на 66-й хвилині, а Б. Шмітц був вилучений на 82-й хвилині. Насамкінець слід зазначити, що матч між ФК «Кольн» і ВФЛ «Бохум» був захопливим. Незважаючи на те, що ФК «Кольн» боровся щосили, вони не змогли подолати сильну оборону «Бохума». Команда гостей здобула перемогу з рахунком 0:2, продемонструвавши свою силу як команди.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Боруссія Д — Кельн, Бохум — РБ Лейпциг.