Кадіс — Хетафе — 2:2. Чемпіонат Іспанії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-11 00:09 10 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Кадіс (Іспанія) і ... Кадіс — Хетафе — 2:2. Чемпіонат Іспанії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

10 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Кадіс (Іспанія) і Хетафе (Іспанія).

Кадіс - Хетафе - 2:2. Чемпіонат Іспанії, 25-й тур. Огляд матчу, статистикаКадіс - Хетафе - 2:2. Чемпіонат Іспанії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 25-й тур

Кадіс (Іспанія) — Хетафе (Іспанія) — 2:2 (1:0)
Голи: Собріно (39), Рубен Алькарас (82) — Юнал (61), Юнал (90+14)

Попередження: Дуарте (27), Омар Альдерете (44), Луїс Ернандес (60), Фалі (60), Мунір Ель-Хаддаді (72), Дуарте (80), Собріно (90+1), Мата (90+12), J. Ледесма (90+15)

Огляд матчу Кадіс — Хетафе:

На стадіоні «Нуево Міранділья» відбувся запеклий матч між командами «Кадіс» і «Гетафе», в якому обидві сторони боролися за вирішальні очки в Ла Лізі. Обидві команди мали можливості забити впродовж усієї гри, але саме «Кадіс» вийшов уперед перед самою перервою. На 39-й хвилині Р. Собріно знайшов м’яч у сітці воріт «Кадіса», вивівши його вперед. Однак у першому таймі обидві сторони отримали кілька жовтих карток: Д. Дуарте та О. Альдерете отримали попередження за «Гетафе», а Л. Ернандес і Фалі — за «Кадіс». У другому таймі «Гетафе» активізував свою гру, і був винагороджений пенальті на 61-й хвилині, коли Е. Унал сфолив у штрафному майданчику. Він з легкістю реалізував пенальті, зрівнявши «Гетафе» з «Кадісом».

Обидві команди зробили заміни, щоб посилити свої склади, але саме «Гетафе» опинився у скрутному становищі, коли Д. Дуарте отримав другу жовту картку і був згодом вилучений. На 82-й хвилині Кадіс був призначений пенальті, який реалізував Р. Алькарас, знову вивівши команду вперед. Однак, коли до кінця матчу залишалися лічені хвилини, Гетафе призначив пенальті у свої ворота. Е. Унал знову виявився на висоті та класно пробив пенальті, забезпечивши Гетафе очко на останніх хвилинах гри. Незважаючи на захоплюючу нічию 2:2, обидві команди відчуватимуть, що втратили можливість набрати максимум очок. Проте, це був захопливий матч для вболівальників, обидві команди показали свій бойовий дух до самого кінця.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Альмерія — Кадіс, Гетафе — Севілья.