РБ Лейпциг — Боруссія М — 3:0. Чемпіонат Німеччини, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-11 18:53 11 березня відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися РБ Лейпциг (Німеччина) ... РБ Лейпциг — Боруссія М — 3:0. Чемпіонат Німеччини, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

11 березня відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися РБ Лейпциг (Німеччина) і Боруссія М (Менхенгладбах).

РБ Лейпциг - Боруссія М - 3:0. Чемпіонат Німеччини, 24-й тур. Огляд матчу, статистикаРБ Лейпциг - Боруссія М - 3:0. Чемпіонат Німеччини, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Німеччини, 24-й тур

РБ Лейпциг (Німеччина) — Боруссія М (Менхенгладбах) — 3:0 (0:0)
Голи: Timo Werner (57), Форсберг (71), Дж. Гвардіол (80)

Предупредження: Девід Раум (52)

Огляд матчу РБ Лейпциг — Боруссія М:

У день, коли «РБ Лейпциг» зійшовся з монхенгладбахською «Боруссією» на «Ред Булл Арені» в матчі Бундесліги, гра розпочалася досить невпевнено. У першому таймі обидві команди боролися за володіння м’ячем, але жодна з них не створила явних моментів. Другий тайм, однак, розпочався більш драматично: на 52-й хвилині жовту картку отримав гравець «РБ Лейпциг» Д. Раум. За хвилину у ворота монхенгладбаської «Боруссії» було призначено пенальті, але удар А. Плеа не влучив у площину воріт, на розчарування своїх уболівальників. Пропущений пенальті став каталізатором атаки господарів поля, і на 57-й хвилині Т. Вернер забив гол за «РБ Лейпциг».

Гол допоміг зняти напругу господарів поля і дозволив їм продовжити гру і домінувати в ній. На 71-й хвилині у ворота «РБ Лейпциг» було призначено пенальті, який впевнено реалізував Е. Форсберг. Перемогу оформив юний Ж. Гвардіола на 80-й хвилині, це був його перший гол за клуб. По ходу гри обидві команди зробили кілька замін, але рахунок так і залишився 3:0 на користь господарів. Ця перемога була дуже важлива для «РБ Лейпциг», оскільки допомогла їм піднятися вгору по турнірній таблиці Бундесліги. Загалом, це була захоплива гра, яка продемонструвала сильні атакувальні якості «РБ Лейпциг» і їхню здатність відскочити після повільного старту. З іншого боку, у монхенгладбахської «Боруссії» було кілька моментів, але їй не вистачало гостроти, необхідної для перемоги в матчах такого рівня.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Бохум — РБ Лейпциг, Боруссія М — Вердер.