Чорноморець — Металіст 1925 — 1:1. Чемпіонат України, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-11 18:53 11 березня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Чорноморець (Одеса) і ... Чорноморець — Металіст 1925 — 1:1. Чемпіонат України, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

11 березня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Чорноморець (Одеса) і Металіст 1925 (Харків).

Чорноморець - Металіст 1925 - 1:1. Чемпіонат України, 17-й тур. Огляд матчу, статистикаЧорноморець - Металіст 1925 - 1:1. Чемпіонат України, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат України, 17-й тур

Чорноморець (Одеса) — Металіст 1925 (Харків) — 1:1 (1:1)
Голи: Алефіренко (9) — B. Вачіберадзе (20)

Огляд матчу Чорноморець — Металіст 1925:

У матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Чорноморець» зустрілися «Чорноморець» і харківський «Металіст 1925». Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі, обидві сторони забили по одному голу. Першим забив «Чорноморець» — на 9-й хвилині Д. Алефіренко вразив ворота суперника. Однак харківський «Металіст 1925» швидко відповів, і Б. Вачіберадзе на 19-й хвилині зрівняв рахунок. У другому таймі було менше голів, але не обійшлося без драматизму. «Металіст 1925 Харків» отримав дві жовті картки протягом кількох хвилин одна за одною, причому М. Жичіков і Б. Вачиберадзе були попереджені. Вачіберадзе були попереджені.

Металіст 1925 Харків також зробив дві швидкі заміни: на 66-й хвилині К. Бичек замінив А. Чирука Юрійовича, а на 74-й хвилині В. Дмитренко замінив А. Ременюка. «Чорноморець» теж зробив кілька замін у другій половині гри. На 84-й хвилині Д. Юсов був замінений на О. Гладкого, О. Кузик — на С. Політило, а З. Бадибанга — на А. Штогріна на 86-й хвилині. Наприкінці гри харківський «Металіст 1925» здійснив ще дві заміни: Р. Русин замінив Д. Капінуса на 87-й хвилині, а Б. Вачиберадзе замінив В. Островського на 88-й хвилині. Матч закінчився тим, що обидві сторони не змогли поповнити свій гольовий рахунок, а харківський «Металіст 1925» отримав ще дві жовті картки на останніх хвилинах гри — попередження отримали А. Ременюк і Ю. Мартинюк. Загалом, це був напружений матч між двома рішучими командами, але жодна з них не змогла здобути вирішальну перемогу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Інгулець — Чорноморець, Ворскла — Металіст 1925.