Осер — Ренн — 0:0. Чемпіонат Франції, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-11 20:00 11 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Осер (Франція) і ... Осер — Ренн — 0:0. Чемпіонат Франції, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

11 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Осер (Франція) і Ренн (Франція).

Осер - Ренн - 0:0. Чемпіонат Франції, 27-й тур. Огляд матчу, статистикаОсер - Ренн - 0:0. Чемпіонат Франції, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 27-й тур

Осер (Франція) — Ренн (Франція) — 0:0 (0:0)

Предупредження: Крістофер Ву (10), А. Зедадка (68), Сулейман Ісаак Туре (79), Біргер Мелінг (84)

Огляд матчу Осер — Ренн:

У довгоочікуваному матчі Ліги 1 на «Стад де л’Аббе Дешам» зустрілися «Осер» і «Ренн». Обидві команди були сповнені рішучості вийти на перше місце і набрати цінні очки в турнірній таблиці. Перша половина матчу пройшла в напруженій боротьбі, обидві команди створили безліч моментів, але не змогли ними скористатися. У перерві рахунок залишився 0:0, і обом командам довелося докласти більше зусиль у другому таймі. Ренн розпочав другий тайм із двох перших замін: Д. Спенс замінив Б. Мелінга, а А. Калімуендо замінив Ф. Таїта. Однак, незважаючи на їхні зусилля, обидві команди продовжували грати на рівних, і рахунок на табло залишився незмінним. На 68-й хвилині гравець «Осера» А. Зедадка отримав жовту картку, а на 74-й хвилині К. Токо Екамбі та А. Трюффер були замінені на І. Салаха та Х. Траоре.

Потім «Осер» зробив дві заміни: Ж. Перрен замінив С. Дембеле, а М. Ньянг замінив Н. Да Косту на 75-й хвилині. Однак оборона «Ренна» залишалася сильною, що розчарувало обидві команди і в підсумку призвело до безгольової нічиєї. На останній стадії гри матч став більш запеклим: С. І. Туре з «Осера» та Б. Мелінг із «Ренна» отримали жовті картки на 79-й і 84-й хвилинах відповідно. Остання заміна в матчі — Б. Буріжо вийшов замість Ф. До Марколіно на 83-й хвилині у складі «Ренна», а Г. Гейн замінив Л. Сінайоко на 85-й хвилині у складі «Осера». У підсумку обом командам довелося задовольнитися безгольовою нічиєю, водночас «Ренн» наразі посідає вищу сходинку в турнірній таблиці, порівняно з «Осером». Цей матч є чудовим прикладом того, як потрібно ретельно оборонятися і дотримуватися тактики, незважаючи на величезний тиск.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Страсбур — Осер, ПСЖ — Ренн.