Шальке — Боруссія Д — 2:2. Чемпіонат Німеччини, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-11 21:30 11 березня відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Шальке (Гельзенкірхен) і ... Шальке — Боруссія Д — 2:2. Чемпіонат Німеччини, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

11 березня відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Шальке (Гельзенкірхен) і Боруссія Д (Дортмунд).

Шальке - Боруссія Д - 2:2. Чемпіонат Німеччини, 24-й тур. Огляд матчу, статистикаШальке - Боруссія Д - 2:2. Чемпіонат Німеччини, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Німеччини, 24-й тур

Шальке (Гельзенкірхен) — Боруссія Д (Дортмунд) — 2:2 (0:1)
Голи: Бюльтер (50), Кенан Караман (79) — Ніко Шлоттербек (38), Геррейро (60)

Предупредження: Седрік Бруннер (55), Е. Кан (90)

Огляд матчу Шальке — Боруссія Д:

Матч Бундесліги між ФК «Шальке 04» і дортмундською «Боруссією» тримав футбольних уболівальників у напрузі. Гра проходила на VELTINS-Arena, і обидві команди були сповнені рішучості вийти переможцями. У першій половині гри дортмундська «Боруссія» вийшла вперед, забивши гол Н. Шлоттербека на 38-й хвилині.

Незважаючи на доблесні зусилля ФК «Шальке 04», у першому таймі їм не вдалося влучити у площину воріт, і на перерву команди пішли за рахунку 0:1. У другій половині гри ФК «Шальке 04» знову вийшов уперед і зрівняв рахунок на 50-й хвилині завдяки голу М. Бультера. Однак їхній ентузіазм був недовгим, оскільки дортмундська «Боруссія» швидко повернула собі лідерство, забивши гол Р. Геррейро на 60-й хвилині. Обидві команди зробили заміни, щоб спробувати переломити хід гри на свою користь: у складі дортмундської «Боруссії» вийшли Дж. Байно Гіттенс і М. Дахуд, а ФК «Шальке 04» зробив три заміни: Р. Залазар і М. Фрейро. Залазар, М. Фрей і Т. Краусс. Натхнений цими змінами, ФК «Шальке 04» продовжив своє невпинне прагнення зрівняти рахунок. Їхні зусилля були винагороджені на 79-й хвилині, коли К. Караман забив такий необхідний гол, привівши домашній натовп у сказ. Дортмундська «Боруссія» спробувала повернути собі лідерство, зробивши ще дві заміни: Д. Мален і С. Халлер вийшли замість А. Модесте та Г. Рейни. Однак їм не вдалося забити, і матч закінчився внічию 2:2. В останні хвилини гри гравець дортмундської «Боруссії» Е. Кан отримав жовту картку. Обидві команди пішли з поля з очками, а вболівальники отримали задоволення від епічної гри у футбол. Загалом, матч став свідченням змагального духу обох команд і змусив уболівальників із нетерпінням чекати наступної зустрічі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Аугсбург — Шальке, Боруссія Д — Кельн.