Ман.Юнайтед — Саутгемптон — 0:0. Чемпіонат Англії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-12 18:00 12 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ман.Юнайтед (Англія) і ... Ман.Юнайтед — Саутгемптон — 0:0. Чемпіонат Англії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

12 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ман.Юнайтед (Англія) і Саутгемптон (Англія).

Ман.Юнайтед - Саутгемптон - 0:0. Чемпіонат Англії, 27-й тур. Огляд матчу, статистикаМан.Юнайтед - Саутгемптон - 0:0. Чемпіонат Англії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 27-й тур

Ман.Юнайтед (Англія) — Саутгемптон (Англія) — 0:0 (0:0)

Предупредження: Мартінес (10), Шоу (90+6)

Огляд матчу Ман.Юнайтед — Саутгемптон:

«Манчестер Юнайтед» і «Саутгемптон» зійшлися на полі в довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги. Коли обидві команди вийшли на поле стадіону «Олд Траффорд», вболівальники з нетерпінням чекали матчу, який обіцяв бути сповненим подій. Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі, жодна з команд не змогла влучити у площину воріт. Кілька жорстких атак і кілька блискучих моментів з обох сторін тримали вболівальників у напрузі. Однак саме гравець «Манчестер Юнайтед» Л. Мартінес опинився в суддівській книзі, отримавши жовту картку. У другому таймі інтенсивність гри зросла, і в першому серйозному інциденті Каземіро з «Манчестер Юнайтед» отримав червону картку за небезпечну атаку. Незважаючи на те, що господарі поля залишилися вдесятьох, вони продовжували йти вперед і на 56-й хвилині ледь не вийшли вперед.

Обидві команди зробили зміни: «Манчестер Юнайтед» ввів у гру В. Вегхорста та Дж. Санчо, а «Саутгемптон» поміняв К. Дж. Алькараса на А. Армстронга. Армстронга. Ці свіжі сили надали команді такий необхідний імпульс, але жодна з команд не змогла скористатися своїми можливостями. На останніх хвилинах гри обидві команди зробили останні заміни. Здавалося, що гол був недосяжний, але матч завершився внічию 0:0. Л. Шоу з «Манчестер Юнайтед» також отримав жовту картку. Незважаючи на рахунок, обидві команди виклалися на повну і показали хорошу гру. Оскільки «Саутгемптон» взяв гру «Манчестер Юнайтед» на себе, «червоним дияволам» довелося докласти максимум зусиль, щоб здобути очко. Вболівальники на «Олд Траффорд» вирушили додому зі змішаними емоціями, але, безсумнівно, в передчутті того, що на них чекає в решті частини сезону.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Брайтон — Ман.Юнайтед, Саутгемптон — Тоттенгем.