Вест Гем — Астон Вілла — 1:1. Чемпіонат Англії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-12 18:00 12 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вест Гем (Лондон) ... Вест Гем — Астон Вілла — 1:1. Чемпіонат Англії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

12 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вест Гем (Лондон) і Астон Вілла (Англія).

Вест Гем - Астон Вілла - 1:1. Чемпіонат Англії, 27-й тур. Огляд матчу, статистикаВест Гем - Астон Вілла - 1:1. Чемпіонат Англії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 27-й тур

Вест Гем (Лондон) — Астон Вілла (Англія) — 1:1 (1:1)
Голи: Бенрахма (26) — О. Воткінс (17)

Предупредження: Пакета (71)

Огляд матчу Вест Гем — Астон Вілла:

«Вест Гем Юнайтед» і «Астон Вілла» зустрілися в матчі Прем’єр-ліги на стадіоні в Лондоні. Гра закінчилася внічию 1:1, обидві команди грали добре і створювали моменти протягом усього матчу. Перший гол у грі був забитий «Астон Віллою» на 17-й хвилині, коли О. Воткінс забив блискучий гол, вивівши свою команду вперед. Однак «Вест Гем» не здавався і продовжував створювати моменти, у підсумку заробивши пенальті на 26-й хвилині. С. Бенрахма реалізував пенальті, знову вирівнявши гру. У другому таймі обидві команди зробили низку замін, причому «Астон Вілла» зробила дві заміни на 64-й хвилині: А. Морено і Л. Бейлі вийшли замість Л. Дінь і Б. Траоре.

На 70-й хвилині «Вест Гем» отримав жовту картку, коли Л. Пакете сфолив на гравцеві «Астон Вілли». На 77-й хвилині «Вест Гем» зробив першу заміну в матчі: Л. Пакета був замінений на П. Форналса. Потім «Астон Вілла» зробила ще дві заміни, замінивши на 80-й хвилині Е. Буендіа і М. Кеша на А. Янга і Ж. Дюрана відповідно. Однак рахунок залишався рівним 1:1 до 85-ї хвилини, коли обидві команди зробили останні заміни. У «Астон Вілли» замість О. Воткінса вийшов К. Чемберс, а у «Вест Гема» Д. Інгс замінив М. Корне. Незважаючи на подальші зусилля обох команд, жодна з них не змогла знову влучити у площину воріт, і гра закінчилася внічию 1:1. Це був захопливий матч із великою кількістю моментів, і справедливий результат для обох сторін.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ман.Сіті — Вест Гем, Астон Вілла — Борнмут.