Лор’ян — Труа — 2:0. Чемпіонат Франції, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-12 18:00 12 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лор’ян (Франція) і ... Лор’ян — Труа — 2:0. Чемпіонат Франції, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

12 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лор’ян (Франція) і Труа (Франція).

Лор'ян - Труа - 2:0. Чемпіонат Франції, 27-й тур. Огляд матчу, статистикаЛор'ян - Труа - 2:0. Чемпіонат Франції, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 27-й тур

Лор’ян (Франція) — Труа (Франція) — 2:0 (1:0)
Голи: Б. Дієнг (8), Стефан Діарра (90+2)

Предупредження: Э. Палмер-Браун (77), Йоанн Салмієр (80)

Огляд матчу Лор’ян — Труа:

Матч Ліги 1 між «Лор’яном» і «Естак Труа» відбувся на стадіоні «Ів Алленмат — Ле Мустуар» і закінчився з рахунком 2:0 на користь «Лор’яна». Господарі поля відмінно розпочали матч, нападник Б. Діенг забив гол на восьмій хвилині першого тайму. Перший тайм закінчився з рахунком 1:0 на користь «Лор’яна». На початку другого тайму «Лор’ян» зробив заміну: І. Коне вийшов замість Б. Дієнга на 46-й хвилині. Естак Труа також зробив заміну на 63-й хвилині: В. Одоберта замінив М. Бальде. На 73-й хвилині «Лор’ян» зробив ще одну заміну: Т. Ле Бріс вийшов замість І. Катліна. Естак Труа отримав жовту картку на 77-й хвилині за Е. Палмер-Брауна. На 78-й хвилині команда гостей зробила другу заміну: Роні Лопеш замінив І. Угбо.

Й. Сальм’є з «Естак Труа» також отримав жовту картку на 80-й хвилині. В останні десять хвилин матчу відбулося ще кілька замін: на 82-й хвилині Р. Куаме замінив Ж. Рейн-Аделаїда з «Естак Труа», а на 83-й хвилині «Лор’ян» здійснив дві заміни: Р. Файвр вийшов замість С. Файвр вийшов замість С. Діарра, а Е. Ле Фе замінив Ж. Понсо. В останні хвилини гри «Лор’яну» вдалося забити ще один гол, і на 90-й хвилині С. Діарра забив у сітку воріт своєї команди. Підсумковий рахунок залишився 2:0 на користь «Лор’яна». Загалом, це був гарний виступ «Лор’яна», який продемонстрував свою майстерність в атаці, забивши ранній гол і здобувши пізню перемогу. Естак Труа, тим часом, намагався відігратися і не зміг влучити у площину воріт. Це був захоплюючий матч для вболівальників обох команд і чудове видовище футболу в Лізі 1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ніцца — Лор’ян, Труа — Брест.