Вердер — Байєр — 2:3. Чемпіонат Німеччини, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-12 20:30 12 березня відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Вердер (Бремен) і ... Вердер — Байєр — 2:3. Чемпіонат Німеччини, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

12 березня відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Вердер (Бремен) і Байєр (Леверкузен).

Вердер - Байєр - 2:3. Чемпіонат Німеччини, 24-й тур. Огляд матчу, статистикаВердер - Байєр - 2:3. Чемпіонат Німеччини, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Німеччини, 24-й тур

Вердер (Бремен) — Байєр (Леверкузен) — 2:3 (1:1)
Голи: Марвін Дакш (30), Н. Фюлькруг (85) — Баккер (34), Джеремі Фрімпонг (56), Гложек (83)

Предупредження: Ніклас Старк (76), Н. Шмідт (79), Оділон Косуноу (89)

Огляд матчу Вердер — Байєр:

Вердер Бремен і Байєр Леверкузен вийшли на поле стадіону Wohninvest WESERSTADION у матчі Бундесліги. Перший тайм приніс два голи — по одному від кожної команди — і матч обіцяв бути захопливим до самого кінця. На 30-й хвилині бременський «Вердер» вийшов уперед завдяки голу М. Дакша. Однак через чотири хвилини леверкузенський «Байєр» ударом М. Баккера зрівняв рахунок. Коли рахунок у перерві зрівнявся 1:1, другий тайм таїв у собі багато обіцянок. На 56-й хвилині леверкузенський «Байєр» вийшов уперед завдяки голу Ж. Фрімпонга, але на цьому не зупинився. На 83-й хвилині А. Глозек забив гол, вивівши їх уперед, і здавалося, що Леверкузен легко виграє матч.

Але «Вердер Бремен» чинив опір, і на 85-й хвилині їм було призначено пенальті, який Н. Фуллкруг реалізував, повернувши їх у гру. Однак, незважаючи на всі зусилля, їм не вдалося зрівняти рахунок, і в підсумку леверкузенський «Байєр» здобув перемогу з рахунком 2:3. Обидві команди здійснили кілька замін під час матчу: леверкузенський «Байєр» ввів у гру Е. Тапсобу, Н. Амірі, С. Азмуна і Д. Сінкгравена, а бременський «Вердер» — М. Філіпа, Ж. Стаге, Е. Дінкчі і Л. Б’юкенена. У матчі також було дві жовті картки, по одній на кожну команду: Н. Штарк і Н. Шмідт були вилучені за «Вердер Бремен», а О. Коссуну отримав жовту картку за «Байєр Леверкузен». Загалом, це був захопливий матч для любителів футболу, обидві команди показали хорошу боротьбу. Це була чудова демонстрація майстерності та командної роботи, і вболівальникам не терпиться побачити, що ці команди приготують у майбутніх матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Боруссія М — Вердер, Байєр — Баварія.